Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницьким паралімпійцям вручили грошові сертифікати Роздрукувати

Сьогодні, 27 березня, вінницьким паралімпійцям-лижникам, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили грошові сертифікати і привітали із здобутими перемогами на ХІІ зимових Паралімпійських іграх, що відбулися у Південній Кореї (Пхьончхан). Зокрема, сертифікат на 250 тисяч гривень вручили двічі срібному призеру ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону та лижних перегонів, призеру етапів Кубка світу Олександру Казіку; 100 тисяч гривень – майстру спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних перегонах, учасниці ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Ірині Буй та по 50 тисяч гривень за підготовку двічі срібного призера ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Сергію Кучерявому та Марціну Кучерявому.

Під час зустрічі спортсмени  поділилися враженнями від участі в змаганнях у Пхьончхані.

– Враження були лише позитивні і можна сказати, що все сталося дуже неочікувано, – сказав Олександр Казік. – Українська команда вважається однією із провідних, найсильніших та користується авторитетом серед інших країн-учасниць у змаганнях. Відчувалося, що до українців ставляться, як до сильних спортсменів, все було на найвищому рівні.

Також Олександр розповів, що під час змагань біг на лижах із заклеєними окулярами, оскільки мав статус повністю незрячого, з відповідними коефіцієнтами підрахунку результатів. Орієнтувався лише на підказки з динаміка, що був закріплений на спині його лідера-гайди і тренера Сергія Кучерявого. Незадовго до першого «срібного фінішу» вінничанин був першим, але не знав про це. Тренер із певних міркувань не інформував підопічного щодо місця. В підсумку до золота Олександру Казіку забракло 2,7 секунди.

– Брати участь у змаганнях такого рівня – велика відповідальність, це не порівняти ні з чемпіонатами світу, ні з етапами Кубка світу, це зовсім  інше, – зазначила Ірина Буй. – Дякую за підтримку, адже для кожного спортсмена підтримка і віра є найголовнішими факторами для перемоги.

Для здобуття паралімпійської бронзи в Кореї дівчині не вистачило 4 секунди.

Із перемогою вінницьких спортсменів-паралімпійців також привітали депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, директор управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, начальник Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Дмитро Лукавий та голова Барської райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 14:38 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація