Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницьким паралімпійцям вручили грошові сертифікати Роздрукувати

Сьогодні, 27 березня, вінницьким паралімпійцям-лижникам, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили грошові сертифікати і привітали із здобутими перемогами на ХІІ зимових Паралімпійських іграх, що відбулися у Південній Кореї (Пхьончхан). Зокрема, сертифікат на 250 тисяч гривень вручили двічі срібному призеру ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону та лижних перегонів, призеру етапів Кубка світу Олександру Казіку; 100 тисяч гривень – майстру спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних перегонах, учасниці ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Ірині Буй та по 50 тисяч гривень за підготовку двічі срібного призера ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Сергію Кучерявому та Марціну Кучерявому.

Під час зустрічі спортсмени  поділилися враженнями від участі в змаганнях у Пхьончхані.

– Враження були лише позитивні і можна сказати, що все сталося дуже неочікувано, – сказав Олександр Казік. – Українська команда вважається однією із провідних, найсильніших та користується авторитетом серед інших країн-учасниць у змаганнях. Відчувалося, що до українців ставляться, як до сильних спортсменів, все було на найвищому рівні.

Також Олександр розповів, що під час змагань біг на лижах із заклеєними окулярами, оскільки мав статус повністю незрячого, з відповідними коефіцієнтами підрахунку результатів. Орієнтувався лише на підказки з динаміка, що був закріплений на спині його лідера-гайди і тренера Сергія Кучерявого. Незадовго до першого «срібного фінішу» вінничанин був першим, але не знав про це. Тренер із певних міркувань не інформував підопічного щодо місця. В підсумку до золота Олександру Казіку забракло 2,7 секунди.

– Брати участь у змаганнях такого рівня – велика відповідальність, це не порівняти ні з чемпіонатами світу, ні з етапами Кубка світу, це зовсім  інше, – зазначила Ірина Буй. – Дякую за підтримку, адже для кожного спортсмена підтримка і віра є найголовнішими факторами для перемоги.

Для здобуття паралімпійської бронзи в Кореї дівчині не вистачило 4 секунди.

Із перемогою вінницьких спортсменів-паралімпійців також привітали депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, директор управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, начальник Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Дмитро Лукавий та голова Барської райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 14:38 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація