13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницькому державному педагогічному університету виповнилося 105 років Роздрукувати

5 жовтня відбулись урочистості з нагоди 105-ої річниці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Дружну родину вишу, випускників різних поколінь, ветеранів, батьків та гостей привітали з ювілейною датою голова обласної облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович; Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

– Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу вітаю вас зі славним 105-літнім ювілеєм. Зичу вам, насамперед, високих злетів, і щоб у недалекому майбутньому ви отримали статус національного, – побажав викладацькому колективу та студентам Михайло Кременюк. – Ви цього заслуговуєте, бо саме ви формуєте гідну вчительську еліту, знану не лише в нашій області, а й далеко за її межами.

Після теплих вітальних слів керівники області та міста вручили квіти, а також Почесні грамоти облдержадміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради ректору Наталії Лазаренко і кращим викладачам університету.

Атмосферу свята продовжили творчі колективи Вінниччини.

Гортаючи сторінки діяльності університету, Наталія Іванівна зазначила, що наказ про створення у м. Вінниці Учительського інституту був виданий 5 червня 1912 року. Постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 1998 року № 122 колишній Вінницький державний педагогічний інститут було реорганізовано у державний педагогічний університет та присвоєно ім’я Михайла Коцюбинського.

Нині в педуніверситеті вищу освіту здобувають понад 5 тисяч студентів за 30 спеціальностями ступенів вищої освіти бакалавра та магістра.

Підготовку фахівців забезпечують навчально-науковий інститут і сім факультетів, що нараховують 28 кафедр, на яких працюють понад 400 викладачів, із них – понад 30 докторів наук, професорів, шість академіків інших галузевих академій України; близько 300 кандидатів наук, доцентів; народні та заслужені артисти України, заслужені працівники освіти і культури України, заслужені тренери та діячі науки і техніки України, відмінники освіти України.

Із кожним роком зростає публікаційна активність у вітчизняних та закордонних виданнях, що індексуються міжнародними наукометричними базами Scopus і Web of Science. Плідною є співпраця з НАПН України. Підтримуються наукові зв’язки з понад 90 вищими навчальними закладами й науковими установами України. Укладено понад 30 угод із закордонними закладами вищої освіти, встановлено творчі зв’язки кафедр з освітніми закладами 20 країн світу.

Окрім того, 24 серпня 2002 року за результатами Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна» Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського було нагороджено срібною медаллю «Незалежність України» в номінації «За вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для народної освіти України».

Повернутись Створено: 5 жовтня 2017 року, 17:35 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація