Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькому госпіталю ветеранів війни вручили сертифікати на придбання санітарного автомобіля та наркозно-дихального апарату Роздрукувати

9 травня, з нагоди 73-ї річниці Перемоги над фашизмом, голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та головою Віннницької обласної організації ветеранів України Леонідом Копецьким привітали ветеранів, що перебувають на реабілітації у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

- Від імені депутатського корпусу Вінницької  обласної Ради та від себе особисто хотів би приєднатись до слів вшанування в День великої Перемоги, в Дні примирення і пам’яті по жертвам Другої світової війни, маю честь передати вітання та побажання здоров’я, - сказав Анатолій Дмитрович. – На мій погляд, війни закінчуються тоді, коли нащадки тих, хто воював один проти одного, спільно вшановують пам’ять загиблих. У всьому світі країни проходили через шлях примирення, коли народи воювали, але всі війни закінчувались миром. Доблесть і вірність українського солдата, впродовж всієї тисячолітньої історії є взірцем героїзму та вірності присязі. Дякую за подвиг, який ви здійснювали.

У своєму слові голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький закликав пам’ятати усіх героїв і тих, чиї імена викарбувані на пам’ятниках, і тих, хто сьогодні живий і продовжує передавати живу історію нащадкам.

– Не було б Перемоги, не було б незалежності і волі для нашого народу,  – сказав Леонід Францович. – І зараз,  коли війна торкнулась кожного,  ми розуміємо,  що довелось пережити нашим ветеранам і якою дорогою ціною далася перемога над нацистами в Європі.

Від Вінницької обласної Ради та обласної адміністрації  Анатолій Олійник та Валерій Коровій вручили головному лікарю закладу Валерію Бабійчуку сертифікати на придбання санітарного автомобіля перевезення пацієнтів вартістю 1 млн 400 тис грн та наркозно-дихального апарату вартістю 1 млн грн.

Повернутись Створено: 9 травня 2018 року, 13:20 Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація