Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницькому торговельно-економічному інституту – 50 років Роздрукувати

Сьогодні,18 вересня, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ офіційно відзначає своє 50-річчя.

ВТЕІ Київського національного торговельно-економічного університету вважається одним із лідерів вінницьких вишів за рейтингом популярності серед абітурієнтів. Сьогодні тут навчається понад 4500 студентів.

Урочистості з нагоди 50-річчя відбулися у академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

– Усі досягнення ВТЕІ сьогодні здобуті великими зусиллями і щоденною працею, – зазначив у виступі ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі. – Ви пережили дві освітянські реформи і стали потужним економічним закладом, де працюють професіонали, котрі викладають найсучаснішими методами. Тут задіяні і міжнародні зв’язки, і ефективна наукова робота, і партнери як в державному секторі, так і в бізнесовому. А головне тут втілений найважливіший параметр – якість освіти.

Долучились до привітань заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Шановна велика родино Вінницького торговельно-економічного інституту, прийміть щирі слова привітань зі славним ювілеєм від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, – привітав Михайло Кременюк. – 50 років для людини – це значний вік, а для інституту це лише початок. Бажаю на цьому шляху вам усім творчих злетів, відкриттів у наукових працях, визнання не лише на рівні держави і нехай вас усіх береже Бог. Зі святом!

Також привітати колектив ВТЕІ прийшли колеги з інших вінницьких вишів, депутати обласної Ради, студенти та випускники.

Нагороди, почесні грамоти, грамоти та подяки від Верховної Ради України, обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради отримали викладачі та працівники інституту.

До ювілею біля навчального корпусу, який знаходиться на вулиці Соборній, встановили нову фотозону «Я люблю ВТЕІ» та символічний знак мудрості та знань – монумент сови. Відкриття нового корпусу, який знаходиться по сусідству із головним – на Театральній, 21, також приурочили до ювілейної дати.

Повернутись Створено: 18 вересня 2018 року, 15:34 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація