6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницькому торговельно-економічному інституту – 50 років Роздрукувати

Сьогодні,18 вересня, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ офіційно відзначає своє 50-річчя.

ВТЕІ Київського національного торговельно-економічного університету вважається одним із лідерів вінницьких вишів за рейтингом популярності серед абітурієнтів. Сьогодні тут навчається понад 4500 студентів.

Урочистості з нагоди 50-річчя відбулися у академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

– Усі досягнення ВТЕІ сьогодні здобуті великими зусиллями і щоденною працею, – зазначив у виступі ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі. – Ви пережили дві освітянські реформи і стали потужним економічним закладом, де працюють професіонали, котрі викладають найсучаснішими методами. Тут задіяні і міжнародні зв’язки, і ефективна наукова робота, і партнери як в державному секторі, так і в бізнесовому. А головне тут втілений найважливіший параметр – якість освіти.

Долучились до привітань заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Шановна велика родино Вінницького торговельно-економічного інституту, прийміть щирі слова привітань зі славним ювілеєм від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, – привітав Михайло Кременюк. – 50 років для людини – це значний вік, а для інституту це лише початок. Бажаю на цьому шляху вам усім творчих злетів, відкриттів у наукових працях, визнання не лише на рівні держави і нехай вас усіх береже Бог. Зі святом!

Також привітати колектив ВТЕІ прийшли колеги з інших вінницьких вишів, депутати обласної Ради, студенти та випускники.

Нагороди, почесні грамоти, грамоти та подяки від Верховної Ради України, обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради отримали викладачі та працівники інституту.

До ювілею біля навчального корпусу, який знаходиться на вулиці Соборній, встановили нову фотозону «Я люблю ВТЕІ» та символічний знак мудрості та знань – монумент сови. Відкриття нового корпусу, який знаходиться по сусідству із головним – на Театральній, 21, також приурочили до ювілейної дати.

Повернутись Створено: 18 вересня 2018 року, 15:34 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація