Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниця і Жмеринка є учасниками Пакту мерів Європейського Союзу Роздрукувати

24 червня ц.р. в рамках європейського тижня «Стійкої енергетики» в Європейському парламенті (Брюссель) відбулася Четверта конференція Пакту мерів.

У цьому заході взяли участь керівники Європарламенту, Єврокомісії, Комітету Регіонів ЄС, мери міст, представники органів місцевого самоврядування, регіональних та місцевих адміністрацій з 35 країн Європи. Серед учасників конференції в якості спостерігача був також Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС О.Мороз.

Під час офіційної церемонії відкриття Конференції з промовою виступили Голова Єврокомісії Х.М.Баррозо, Віце-голова Європарламенту А.Подімата, Голова Комітету Регіонів ЄС Р.В.Сісо, Почесний голова міжнародної організації «Впровадження сталого енергетичного майбутнього» (R20) екс-губернатор Каліфорнії (США) А.Шварцнеггер.

Лейтмотив конференції – економічне зростання шляхом забезпечення енергоефективності, розвитку «зеленої енергетики» і сприяння створенню робочих місць.

Серед 39 міст України і 12 міст Республіки Молдова, які вже приєдналися до Пакту, є також міста Єврорегіону «Дністер», зокрема: Вінниця, Сороки, Шолданешти, Жмеринка, Окниця.

За словами організаторів Конференції, Пакт мерів відкритий для приєднання й інших міст Єврорегіону «Дністер», які готові прийняти на себе зобов'язання з реалізації стратегії ЄС «20-20-20». Її мета – скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу на 20%, збільшення частки використання альтернативних джерел енергії до 20% і підвищення енергоефективності на 20% до 2020 року.

Приєднання міст Єврорегіону «Дністер» до Пакту мерів відкриє для них доступ до європейських інноваційних технологій енергозбереження, розширить науково-технічний потенціал, допоможе встановити партнерські зв'язки з іншими учасниками Пакту, реалізація якого користуються підтримкою Євросоюзу і його фінансових інститутів.

Довідка: Пакт мерів – це європейський рух, в рамках якого місцеві та регіональні органи влади добровільно зобов'язуються працювати над підвищенням рівня енергетичної ефективності та використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях, знижуючи тим самим викиди вуглекислого газу в атмосферу. Пакт підписали представники близько 5 тисяч великих і малих міст з населенням близько 175 млн. осіб.

 

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 16:44 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація