13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниця і Жмеринка є учасниками Пакту мерів Європейського Союзу Роздрукувати

24 червня ц.р. в рамках європейського тижня «Стійкої енергетики» в Європейському парламенті (Брюссель) відбулася Четверта конференція Пакту мерів.

У цьому заході взяли участь керівники Європарламенту, Єврокомісії, Комітету Регіонів ЄС, мери міст, представники органів місцевого самоврядування, регіональних та місцевих адміністрацій з 35 країн Європи. Серед учасників конференції в якості спостерігача був також Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС О.Мороз.

Під час офіційної церемонії відкриття Конференції з промовою виступили Голова Єврокомісії Х.М.Баррозо, Віце-голова Європарламенту А.Подімата, Голова Комітету Регіонів ЄС Р.В.Сісо, Почесний голова міжнародної організації «Впровадження сталого енергетичного майбутнього» (R20) екс-губернатор Каліфорнії (США) А.Шварцнеггер.

Лейтмотив конференції – економічне зростання шляхом забезпечення енергоефективності, розвитку «зеленої енергетики» і сприяння створенню робочих місць.

Серед 39 міст України і 12 міст Республіки Молдова, які вже приєдналися до Пакту, є також міста Єврорегіону «Дністер», зокрема: Вінниця, Сороки, Шолданешти, Жмеринка, Окниця.

За словами організаторів Конференції, Пакт мерів відкритий для приєднання й інших міст Єврорегіону «Дністер», які готові прийняти на себе зобов'язання з реалізації стратегії ЄС «20-20-20». Її мета – скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу на 20%, збільшення частки використання альтернативних джерел енергії до 20% і підвищення енергоефективності на 20% до 2020 року.

Приєднання міст Єврорегіону «Дністер» до Пакту мерів відкриє для них доступ до європейських інноваційних технологій енергозбереження, розширить науково-технічний потенціал, допоможе встановити партнерські зв'язки з іншими учасниками Пакту, реалізація якого користуються підтримкою Євросоюзу і його фінансових інститутів.

Довідка: Пакт мерів – це європейський рух, в рамках якого місцеві та регіональні органи влади добровільно зобов'язуються працювати над підвищенням рівня енергетичної ефективності та використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях, знижуючи тим самим викиди вуглекислого газу в атмосферу. Пакт підписали представники близько 5 тисяч великих і малих міст з населенням близько 175 млн. осіб.

 

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 16:44 Переглядів: 1070

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація