Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниця приймала учасників Всеукраїнської спецолімпіади для особливих дітей Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов взяв участь у проведенні Всеукраїнського заходу за програмою "Маленькі спортсмени" Спеціальної Олімпіади України. Поборотися за першість у змаганнях виявили бажання 56 дітей з особливими потребами  віком від 3 до 8 років із Вінниці, Рівного, Волині, Києва, Черкас та  Житомира.

- Сьогодні маленькі спортсмени проводили змагання у ігровій формі, – говорить Андрій Ковальов. -  Це перший етап підготовки таких дітей до великого спорту Спеціальної Олімпіади України, що  також є їх інклюзією в суспільство.

         Програма Спеціальної Олімпіади  України охоплює дітей з порушенням розумового розвитку. Адже паралімпійський вид спорту існує для людей з фізичними вадами, а діти з порушеннями розумового розвитку не мають подібних занять.

         - І цей напрям потрібно розвивати, - зазначив Андрій Ковальов. -  Щораніше такі діти почнуть займатися, то більших успіхів зможуть досягти. Вони краще визначаться із тим  видом спорту, яким займатимуться в майбутньому.

         На таких заходах можна не лише розпізнати спортивний  потенціал особливих дітей, а й навчити їхніх батьків проводити заняття самостійно, без тренера.

         Спеціальним гостем змагань стала менеджер спецолімпіади з програми "Маленькі спортсмени" з Ірландії Морін Кларк. Вона провела семінар для тренерів, волонтерів, інструкторів програми «Маленькі спортсмени» і розповіла про закордонний досвід.

         - Ця програма − вхідні двері до світу великого спорту спеціальних олімпіад: світу інклюзії і прийняття наших дітей, − сказала гостя з Ірландії. 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 10:43 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація