Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниця приймала учасників Всеукраїнської спецолімпіади для особливих дітей Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов взяв участь у проведенні Всеукраїнського заходу за програмою "Маленькі спортсмени" Спеціальної Олімпіади України. Поборотися за першість у змаганнях виявили бажання 56 дітей з особливими потребами  віком від 3 до 8 років із Вінниці, Рівного, Волині, Києва, Черкас та  Житомира.

- Сьогодні маленькі спортсмени проводили змагання у ігровій формі, – говорить Андрій Ковальов. -  Це перший етап підготовки таких дітей до великого спорту Спеціальної Олімпіади України, що  також є їх інклюзією в суспільство.

         Програма Спеціальної Олімпіади  України охоплює дітей з порушенням розумового розвитку. Адже паралімпійський вид спорту існує для людей з фізичними вадами, а діти з порушеннями розумового розвитку не мають подібних занять.

         - І цей напрям потрібно розвивати, - зазначив Андрій Ковальов. -  Щораніше такі діти почнуть займатися, то більших успіхів зможуть досягти. Вони краще визначаться із тим  видом спорту, яким займатимуться в майбутньому.

         На таких заходах можна не лише розпізнати спортивний  потенціал особливих дітей, а й навчити їхніх батьків проводити заняття самостійно, без тренера.

         Спеціальним гостем змагань стала менеджер спецолімпіади з програми "Маленькі спортсмени" з Ірландії Морін Кларк. Вона провела семінар для тренерів, волонтерів, інструкторів програми «Маленькі спортсмени» і розповіла про закордонний досвід.

         - Ця програма − вхідні двері до світу великого спорту спеціальних олімпіад: світу інклюзії і прийняття наших дітей, − сказала гостя з Ірландії. 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 10:43 Переглядів: 633

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація