Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниця приймала учасників Всеукраїнської спецолімпіади для особливих дітей Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов взяв участь у проведенні Всеукраїнського заходу за програмою "Маленькі спортсмени" Спеціальної Олімпіади України. Поборотися за першість у змаганнях виявили бажання 56 дітей з особливими потребами  віком від 3 до 8 років із Вінниці, Рівного, Волині, Києва, Черкас та  Житомира.

- Сьогодні маленькі спортсмени проводили змагання у ігровій формі, – говорить Андрій Ковальов. -  Це перший етап підготовки таких дітей до великого спорту Спеціальної Олімпіади України, що  також є їх інклюзією в суспільство.

         Програма Спеціальної Олімпіади  України охоплює дітей з порушенням розумового розвитку. Адже паралімпійський вид спорту існує для людей з фізичними вадами, а діти з порушеннями розумового розвитку не мають подібних занять.

         - І цей напрям потрібно розвивати, - зазначив Андрій Ковальов. -  Щораніше такі діти почнуть займатися, то більших успіхів зможуть досягти. Вони краще визначаться із тим  видом спорту, яким займатимуться в майбутньому.

         На таких заходах можна не лише розпізнати спортивний  потенціал особливих дітей, а й навчити їхніх батьків проводити заняття самостійно, без тренера.

         Спеціальним гостем змагань стала менеджер спецолімпіади з програми "Маленькі спортсмени" з Ірландії Морін Кларк. Вона провела семінар для тренерів, волонтерів, інструкторів програми «Маленькі спортсмени» і розповіла про закордонний досвід.

         - Ця програма − вхідні двері до світу великого спорту спеціальних олімпіад: світу інклюзії і прийняття наших дітей, − сказала гостя з Ірландії. 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 10:43 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація