9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниця стане першим містом в Україні, де стартуватиме проект Антикорупційної ініціативи Роздрукувати

Про це на зустрічі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником повідомила регіональний координатор Громадського руху ЧЕСНО Ірина Федорів.  Медійна платформа стартуватиме з вересня цього року  і направлена на те, щоб не лише вказувати на проблеми, але й конструктивно їх вирішувати через спільні дії влади, громадського сектору та поліції. Також на зустрічі Ірина Федорів запропонувала депутатам Вінницької обласної  Ради оприлюднити свої декларації, а також подати свої данні для віртуальної Приймальної руху Чесно http://pryjmalni.chesno.org/#7/50.450/30.524

- Створюємо такий ресурс, аби виборці могли за одним кліком дізнатись, хто у них депутат, його телефон, години та місце особистого прийому, - сказала Ірина Федорів.

Анатолій Олійник повідомив, що декларації депутатів обласної Ради  відкриті для громади. А також погодився запровадити на сайті облради інструмент Чесно - приймальні депутатів, додавши, що деякі депутати вже розмістили інформацію про свої приймальні на сайті облради.

У приймальні голови обласної Ради Ірина побачили відзнаку від коаліції «Прозорі ради» про те, що Вінницька обласна Рада визнана найпрозорішою в Україні.

- Я вперше сьогодні зустрічаюсь з Анатолієм Олійником і мені приємно відразу побачити таку відзнаку, – продовжує пані Ірина. – Про високий рівень  доступу до інформації розказували мені і місцеві журналісти. Вони бачать проблеми, але наголошують на тому, що отримати дані - не проблема.

Впродовж двох днів Ірина та її команда зустрічалися на Вінниччині з представниками місцевого самоврядування, правоохоронцями, громадськими активістами і колегами-журналістами. 

Повернутись Створено: 21 червня 2016 року, 15:37 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація