Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Вінниця» вчиться літати в румунів Роздрукувати

Минулого тижня вінницька делегація у складі начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради, директора координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка і першого заступника директора КП «Аеропорт Вінниця»  Бориса Рибака відвідала аеропорт «Ясси» в Румунії.

 Ініціатором даного візиту виступила Вінницька обласна Рада, яка ставить за пріоритет логістичний розвиток свого підприємства «Аеропорт Вінниця».

– Відновлення ефективної роботи вінницького аеропорту є надзвичайно важливим елементом для успішного та перспективного розвитку нашої області. На сьогодні керівництво області та самого аеропорту прикладають максимум зусиль, щоб підняти вінницький аеропорт на якісно новий рівень, – прокоментував Володимир Мережко.

Директор аеропорту «Ясси» та за сумісництвом голова спілки аеропортів Румунії Маріус Бодеа поділився з вінничанами успіхами та напрацюваннями. Ще кілька років тому це був звичайний регіональний аеропорт, а вже сьогодні на повну потужність функціє сучасний міжнародний аеропорт, звідки кожного дня відлітають літаки до Австрії, Італії, Туреччини та інших країн.

Наразі в Яссах працюють 4 авіакомпанії – Austrian, Corendon, Tarom та Air Bucharest (останні дві – румунські). Світові авіакомпанії охоче «заходять» в Румунію, адже країна входить до загального авіаційного простору (договір «Про відкрите небо»).

Україна наразі готується до підписання цієї угоди. Так, перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко заявив, що Єврокомісія і Україна домовилися про основні принципи підписання договору «Про відкрите небо». За його словами ця важлива подія для української авіації має відбутись до кінця 2013 року.

 

Повернутись Створено: 2 серпня 2013 року, 10:52 Переглядів: 1400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація