9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Вінниця» вчиться літати в румунів Роздрукувати

Минулого тижня вінницька делегація у складі начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради, директора координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка і першого заступника директора КП «Аеропорт Вінниця»  Бориса Рибака відвідала аеропорт «Ясси» в Румунії.

 Ініціатором даного візиту виступила Вінницька обласна Рада, яка ставить за пріоритет логістичний розвиток свого підприємства «Аеропорт Вінниця».

– Відновлення ефективної роботи вінницького аеропорту є надзвичайно важливим елементом для успішного та перспективного розвитку нашої області. На сьогодні керівництво області та самого аеропорту прикладають максимум зусиль, щоб підняти вінницький аеропорт на якісно новий рівень, – прокоментував Володимир Мережко.

Директор аеропорту «Ясси» та за сумісництвом голова спілки аеропортів Румунії Маріус Бодеа поділився з вінничанами успіхами та напрацюваннями. Ще кілька років тому це був звичайний регіональний аеропорт, а вже сьогодні на повну потужність функціє сучасний міжнародний аеропорт, звідки кожного дня відлітають літаки до Австрії, Італії, Туреччини та інших країн.

Наразі в Яссах працюють 4 авіакомпанії – Austrian, Corendon, Tarom та Air Bucharest (останні дві – румунські). Світові авіакомпанії охоче «заходять» в Румунію, адже країна входить до загального авіаційного простору (договір «Про відкрите небо»).

Україна наразі готується до підписання цієї угоди. Так, перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко заявив, що Єврокомісія і Україна домовилися про основні принципи підписання договору «Про відкрите небо». За його словами ця важлива подія для української авіації має відбутись до кінця 2013 року.

 

Повернутись Створено: 2 серпня 2013 року, 10:52 Переглядів: 1582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація