Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

«Вінниця» вчиться літати в румунів Роздрукувати

Минулого тижня вінницька делегація у складі начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради, директора координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка і першого заступника директора КП «Аеропорт Вінниця»  Бориса Рибака відвідала аеропорт «Ясси» в Румунії.

 Ініціатором даного візиту виступила Вінницька обласна Рада, яка ставить за пріоритет логістичний розвиток свого підприємства «Аеропорт Вінниця».

– Відновлення ефективної роботи вінницького аеропорту є надзвичайно важливим елементом для успішного та перспективного розвитку нашої області. На сьогодні керівництво області та самого аеропорту прикладають максимум зусиль, щоб підняти вінницький аеропорт на якісно новий рівень, – прокоментував Володимир Мережко.

Директор аеропорту «Ясси» та за сумісництвом голова спілки аеропортів Румунії Маріус Бодеа поділився з вінничанами успіхами та напрацюваннями. Ще кілька років тому це був звичайний регіональний аеропорт, а вже сьогодні на повну потужність функціє сучасний міжнародний аеропорт, звідки кожного дня відлітають літаки до Австрії, Італії, Туреччини та інших країн.

Наразі в Яссах працюють 4 авіакомпанії – Austrian, Corendon, Tarom та Air Bucharest (останні дві – румунські). Світові авіакомпанії охоче «заходять» в Румунію, адже країна входить до загального авіаційного простору (договір «Про відкрите небо»).

Україна наразі готується до підписання цієї угоди. Так, перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко заявив, що Єврокомісія і Україна домовилися про основні принципи підписання договору «Про відкрите небо». За його словами ця важлива подія для української авіації має відбутись до кінця 2013 року.

 

Повернутись Створено: 2 серпня 2013 року, 10:52 Переглядів: 1466

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація