Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниця вдруге приймає Міжнародний дитячий футбольний турнір «Utmost Cup» Роздрукувати

2 квітня у Вінниці розпочався Міжнародний футбольний турнір «Utmost Cup». Участь у його відкритті взяли депутати обласної Ради Владислав Рой та Андрій Ковальов і директор ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Тарлецький. 

Цьогоріч 24 команди з чотирьох країн змагатимуться за перемогу. Турнір проводиться серед футбольних вундеркіндів віком від 9 до 10 років.

Вже традиційно юних спортсменів розважав виступ черлідерів. У небо випустили повітряні кульки – і змагання стартували.

– Подія – непересічна для Вінниці, адже представники з чотирьох країн наразі приїхали продемонструвати свої професійні навички. Я бажаю юним спортсменам гарної гри та перемоги в змаганнях. Нехай переможе найсильніший, – прокоментував депутат обласної Ради Владислав Рой.

Дитячий міжнародний турнір з футболу проходитиме з 2 по 5 квітня на стадіоні «Нива». За перемогу боротимуться команди хлопців із Сербії, Молдови, Румунії. Крім того, представлені команди з Харкова, Дніпра, Ужгорода, Луцька, Кременчука, Полтави, Сум, Житомира, Ізмаїла, Тернополя, Херсона та Черкас. Від Вінниччини виступають дві команди – ДЮСШ «Прем’єр-Нива» та дві команди Вінницької обласної ДЮСШ Блохіна-Бєланова.

Фінальні ігри та нагородження переможців відбудуться 5 квітня.

Повернутись Створено: 2 квітня 2018 року, 16:50 Переглядів: 1657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація