6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

«Вінницяводоканал» має нового керівника Роздрукувати

За результатами конкурсної комісії та згідно з рішенням прийнятим на 7-й черговій сесії 7-го скликання обласної Ради, яка відбулася 30 червня,  керівником комунального підприємства  «Вінницяоблводоканал» призначено Олександра Дмитровича Чернятинського. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника цього підприємства.

Нового керівника колективу представив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він наголосив, що призначення керівника комунального підприємства відбувалося згідно нової процедури призначення керівників таких установ.

- У відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, – сказав Анатолій Дмитрович. - Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів. Незважаючи на те, що Вінницька область тривалий час не мала чітко розробленого порядку призначення, зараз він в нас є одним із найкращих в України.

До конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Анатолій Олійник подякував попередньому керівнику підприємства.

- Василь Михайлович Сиска більшу частину свого життя присвятив роботі на підприємствах пов’язаних із сферою водопостачання, - сказав Анатолій Дмитрович. -  В нього колосальний досвід, можливості та потенціал. Я вдячний Вам за Вашу багаторічну роботу і сподіваюся, що Ви й надалі будете навчати своїм прикладом та професіоналізмом молоде покоління.

Голова обласної ради зачитав рішення обласної Ради №155  від 30 червня 2016 року щодо призначення Чернятинського Олександра Дмитровича на посаду начальника КП «Вінницяоблводоканал» шляхом укладення з ним контракту строком на 5 років. 

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 13:42 Переглядів: 2600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація