Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Вінницяводоканал» має нового керівника Роздрукувати

За результатами конкурсної комісії та згідно з рішенням прийнятим на 7-й черговій сесії 7-го скликання обласної Ради, яка відбулася 30 червня,  керівником комунального підприємства  «Вінницяоблводоканал» призначено Олександра Дмитровича Чернятинського. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника цього підприємства.

Нового керівника колективу представив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він наголосив, що призначення керівника комунального підприємства відбувалося згідно нової процедури призначення керівників таких установ.

- У відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, – сказав Анатолій Дмитрович. - Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів. Незважаючи на те, що Вінницька область тривалий час не мала чітко розробленого порядку призначення, зараз він в нас є одним із найкращих в України.

До конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Анатолій Олійник подякував попередньому керівнику підприємства.

- Василь Михайлович Сиска більшу частину свого життя присвятив роботі на підприємствах пов’язаних із сферою водопостачання, - сказав Анатолій Дмитрович. -  В нього колосальний досвід, можливості та потенціал. Я вдячний Вам за Вашу багаторічну роботу і сподіваюся, що Ви й надалі будете навчати своїм прикладом та професіоналізмом молоде покоління.

Голова обласної ради зачитав рішення обласної Ради №155  від 30 червня 2016 року щодо призначення Чернятинського Олександра Дмитровича на посаду начальника КП «Вінницяоблводоканал» шляхом укладення з ним контракту строком на 5 років. 

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 13:42 Переглядів: 2530

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація