Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

«Вінницяводоканал» має нового керівника Роздрукувати

За результатами конкурсної комісії та згідно з рішенням прийнятим на 7-й черговій сесії 7-го скликання обласної Ради, яка відбулася 30 червня,  керівником комунального підприємства  «Вінницяоблводоканал» призначено Олександра Дмитровича Чернятинського. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника цього підприємства.

Нового керівника колективу представив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він наголосив, що призначення керівника комунального підприємства відбувалося згідно нової процедури призначення керівників таких установ.

- У відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, – сказав Анатолій Дмитрович. - Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів. Незважаючи на те, що Вінницька область тривалий час не мала чітко розробленого порядку призначення, зараз він в нас є одним із найкращих в України.

До конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Анатолій Олійник подякував попередньому керівнику підприємства.

- Василь Михайлович Сиска більшу частину свого життя присвятив роботі на підприємствах пов’язаних із сферою водопостачання, - сказав Анатолій Дмитрович. -  В нього колосальний досвід, можливості та потенціал. Я вдячний Вам за Вашу багаторічну роботу і сподіваюся, що Ви й надалі будете навчати своїм прикладом та професіоналізмом молоде покоління.

Голова обласної ради зачитав рішення обласної Ради №155  від 30 червня 2016 року щодо призначення Чернятинського Олександра Дмитровича на посаду начальника КП «Вінницяоблводоканал» шляхом укладення з ним контракту строком на 5 років. 

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 13:42 Переглядів: 2569

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація