9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Вінницяводоканал» має нового керівника Роздрукувати

За результатами конкурсної комісії та згідно з рішенням прийнятим на 7-й черговій сесії 7-го скликання обласної Ради, яка відбулася 30 червня,  керівником комунального підприємства  «Вінницяоблводоканал» призначено Олександра Дмитровича Чернятинського. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника цього підприємства.

Нового керівника колективу представив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він наголосив, що призначення керівника комунального підприємства відбувалося згідно нової процедури призначення керівників таких установ.

- У відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, – сказав Анатолій Дмитрович. - Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів. Незважаючи на те, що Вінницька область тривалий час не мала чітко розробленого порядку призначення, зараз він в нас є одним із найкращих в України.

До конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Анатолій Олійник подякував попередньому керівнику підприємства.

- Василь Михайлович Сиска більшу частину свого життя присвятив роботі на підприємствах пов’язаних із сферою водопостачання, - сказав Анатолій Дмитрович. -  В нього колосальний досвід, можливості та потенціал. Я вдячний Вам за Вашу багаторічну роботу і сподіваюся, що Ви й надалі будете навчати своїм прикладом та професіоналізмом молоде покоління.

Голова обласної ради зачитав рішення обласної Ради №155  від 30 червня 2016 року щодо призначення Чернятинського Олександра Дмитровича на посаду начальника КП «Вінницяоблводоканал» шляхом укладення з ним контракту строком на 5 років. 

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 13:42 Переглядів: 2720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація