Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Вінницяводоканал» реконструював систему водопостачання та водовідведення на 10 мільйонів гривень Роздрукувати

У 2017 році підприємство «Вінницяоблводоканал» отримало прибуток на рівні майже 2 млн грн. У 2016 році збиток підприємства склав 16 млн грн. До обласного бюджету «Вінницяводоканал» перерахувало чистого прибутку на суму 291 тис. грн.

Підприємство переклало 5,5 км особливо ненадійних дільниць водопроводу, замінило майже півтора кілометри каналізаційної мережі.

У 2017 році наше підприємство виконало робіт з реконструкції систем водопостачання та водовідведення на загальну суму 9,3 мільйони гривень, –повідомив керівник підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський.

Олександр Дмитрович підкреслив, що підприємство у 2017 році придбало установку з приготування та дозування активованого вугілля та цеоліту для водопровідної насосної станції № 3 «П'ятничани». Така установка покращить якість питної води. Також «Вінницяводоканал» придбав екскаватор JCB 3-CX для оперативного вирішення питань, пов’язаних з виконанням поточних ремонтів та ліквідацією аварійних ситуацій. Придбано 12 насосних станцій (6 – з шафами керування) для встановлення на водопровідних і каналізаційних насосних станціях.

Прес-служба підприємства «Вінницяоблводоканал»

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 12:29 Переглядів: 403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація