Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Віноблагроліс» підбив підсумки своєї діяльності за 2016 рік Роздрукувати

14 березня за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулась нарада, де були підбиті підсумки діяльності системи обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Віноблагроліс» за 2016 рік. Директор підприємства Анатолій Іванець ознайомив присутніх з порядком денним, виступив з доповіддю щодо діяльності установи у 2016 році та озвучив основні завдання на 2017 рік.

Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керівника виконавчого апарату Игор Хміль, в.о. начальника Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голови фракцій в обласній Раді, директори дочірніх підприємств «Віноблагролісу» та працівники головного підприємства.

Перед присутніми про свою діяльність прозвітували директор дочірнього підприємства «Калинівський райагроліс» Сергій Наборський, директор Шаргородського райагролісу Тетяна Симонишена та директор відокремленого підрозділу – Подільський зоопарк Євгеній Ткачик.

Голова облради Анатолій Олійник підбив підсумки наради та відзначив не тільки позитивні результати діяльності підприємства, але й можливі ризики у 2017 році. В обговоренні йшлося про модернізацію підприємства, використання сучасних технологій, співпрацю з комунальними підприємствами області у застосуванні енергозберігаючих технологій, вирощування декоративної продукції, відновлення лісового фонду області, шляхи підвищення рентабельності підприємства та питання збільшення Подільського зоопарку.

В організаційній структурі підприємства знаходиться 22 дочірніх підприємства і один відокремлений підрозділ – «Подільський зоопарк». Кількість штатних працівників складає 600 осіб. В постійному користуванні підприємства перебуває 130 тис. га земель лісового господарства, що складає 35,4% від загальної площі лісів Вінницької області та посідає друге місце серед усіх постійних лісокористувачів. За віковим складом лісові насадження ВОКСЛП «Віноблагроліс» поділені на 4 категорії: молодняки, середньовікові, пристигаючі та стиглі і перестійні насадження. Середній вік насаджень – 50 років. Головними напрямами діяльності підприємства є лісокористування, лісокультурне виробництво, охорона і захист лісу та ведення мисливського господарства.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 16:33 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація