Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Віноблагроліс» підбив підсумки своєї діяльності за 2016 рік Роздрукувати

14 березня за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулась нарада, де були підбиті підсумки діяльності системи обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Віноблагроліс» за 2016 рік. Директор підприємства Анатолій Іванець ознайомив присутніх з порядком денним, виступив з доповіддю щодо діяльності установи у 2016 році та озвучив основні завдання на 2017 рік.

Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керівника виконавчого апарату Игор Хміль, в.о. начальника Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голови фракцій в обласній Раді, директори дочірніх підприємств «Віноблагролісу» та працівники головного підприємства.

Перед присутніми про свою діяльність прозвітували директор дочірнього підприємства «Калинівський райагроліс» Сергій Наборський, директор Шаргородського райагролісу Тетяна Симонишена та директор відокремленого підрозділу – Подільський зоопарк Євгеній Ткачик.

Голова облради Анатолій Олійник підбив підсумки наради та відзначив не тільки позитивні результати діяльності підприємства, але й можливі ризики у 2017 році. В обговоренні йшлося про модернізацію підприємства, використання сучасних технологій, співпрацю з комунальними підприємствами області у застосуванні енергозберігаючих технологій, вирощування декоративної продукції, відновлення лісового фонду області, шляхи підвищення рентабельності підприємства та питання збільшення Подільського зоопарку.

В організаційній структурі підприємства знаходиться 22 дочірніх підприємства і один відокремлений підрозділ – «Подільський зоопарк». Кількість штатних працівників складає 600 осіб. В постійному користуванні підприємства перебуває 130 тис. га земель лісового господарства, що складає 35,4% від загальної площі лісів Вінницької області та посідає друге місце серед усіх постійних лісокористувачів. За віковим складом лісові насадження ВОКСЛП «Віноблагроліс» поділені на 4 категорії: молодняки, середньовікові, пристигаючі та стиглі і перестійні насадження. Середній вік насаджень – 50 років. Головними напрямами діяльності підприємства є лісокористування, лісокультурне виробництво, охорона і захист лісу та ведення мисливського господарства.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 16:33 Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація