Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Віноблагроліс» створює належні умови праці Роздрукувати

Налагодивши лісогосподарську діяльність, створивши насіннєво-розсадницьку базу, придбавши технічні засоби виробництва, керівники ВОКСЛП “Віноблагроліс” розпочали роботу над розбудовою власних контор у районах. Оскільки підприємство заснували 2000 року як обласне комунальне, то все майно, що мали в користуванні, належало територіальним громадам Вінниччини. Для адмінпрацівників орендували різні приміщення, доводилося тіснитися в чужих офісах та незручних будівлях. Сьогодні керівництво шукає різні шляхи створення належних умов для діяльності працівників.

Так, в дочірньому підприємстві “Калинівський райагроліс” 2014 року викупили приміщення, розпочали капітальний ремонт зусиллями колективу.

– Ми провели значні роботи. Зараз вже мають окремі кабінети директор, лісничий, бухгалтерія. Обладнали їдальню, де можуть пообідати всі працівники. Також встановили твердопаливний котел, – розповідає керівник райагролісу Сергій Наборський.

Комфортними умовами праці можуть похвалитися і в ДП “Шаргородський райагроліс”. У відремонтоване приміщення також вклали кошти, зароблені  лісогосподарською діяльністю. Тут просторі кабінети, їдальня. Цього року встановили котел на дровах. За словами директора Тетяни Симонишеної, вони постійно розбудовують свій офіс, аби забезпечити зручні умови і для відвідувачів.

Лише обживає нову контору колектив Немирівського дочірнього підприємства. За півтора роки тут виконали проектні роботи, зробили повну реконструкцію занедбаного приміщення.

– Ми утеплили будівлю, провели опалення й воду, відремонтували кабінети для офісних працівників, – каже директор В’ячеслав Шидловський.

В ДП “Тульчинський райагроліс” облаштування власного адміністративного помешкання розпочали майже з нуля. Для завершення будівництва необхідно докласти ще багато коштів і праці.

А в Мурованокуриловецькому дочірньому лісництві в оновленому офісі вже виконали оздоблення фасаду, кабінетів, побутових приміщень, застосовуючи сучасні матеріали та енергозберігаючі технології.

– Наші працівники незабаром сюди переселяться з тісного приміщення, – не без гордості зазначає директор підприємства Сергій Кушнір.

– Створення належних умов на кожному робочому місці – це одна з найперших вимог Сертифікату Лісової опікунської ради, за стандартами якої з 2015 року працює ВОКСЛП “Віноблагроліс”, – наголошує генеральний директор обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Анатолій Іванець. – Всі дочірні підприємства поступово забезпечуємо власними конторськими приміщеннями, облаштовуємо новими меблями, електронним обладнанням, науковими посібниками. Ми повинні створити можливість якісно та оперативно вирішувати виробничі питання.

Повернутись Створено: 17 серпня 2017 року, 16:11 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація