24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Віноблагроліс відзначив кращих працівників до Дня працівника лісу Роздрукувати

Напередодні Дня працівника лісу, 15 вересня, в обласному комунальному підприємстві «Віноблагроліс» відбулись урочисті збори. Привітати працівників лісового господарства прийшли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко.

– За дорученням голови обласної Ради Анатолія Олійника, депутатського корпусу та виконавчого апарату вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісу. Свято має особливе значення для Вінниччини, адже вінницький край славиться своїми лісами, які є одним із багатств та чинників екологічної рівноваги й економічного стабільного розвитку області. Ваша професія складна, відповідальна, але, разом з тим, дуже почесна. Щоденна праця в будь-яку пору року, в будь-яку погоду зі збереження лісів, примноження лісових насаджень заслуговує на велику повагу, – зазначила у своєму вітальному слові  керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко.

Керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради кращим колективам лісових господарств Шаргородського, Калинівського та Бершадського  районів.

Крім того, працівники лісового господарства отримали Грамоти від Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин вручив вітальний лист обласному підприємству «Віноблагроліс» і передав Подяку від командування та особового складу Морського центру Спеціального призначення Військово-Морських Сил ЗСУ за волонтерську допомогу та підтримку.

Головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко вручив подяки колективам структурних підрозділів обласного комунального підприємства за надану благодійну допомогу маленьким пацієнтам лікувального закладу.

Наостанок присутні на урочистих зборах, присвячених професійному святу – Дню працівника лісу, зробили спільне фото на пам’ять.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 14:55 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація