Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віноблагроліс відзначив кращих працівників до Дня працівника лісу Роздрукувати

Напередодні Дня працівника лісу, 15 вересня, в обласному комунальному підприємстві «Віноблагроліс» відбулись урочисті збори. Привітати працівників лісового господарства прийшли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко.

– За дорученням голови обласної Ради Анатолія Олійника, депутатського корпусу та виконавчого апарату вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісу. Свято має особливе значення для Вінниччини, адже вінницький край славиться своїми лісами, які є одним із багатств та чинників екологічної рівноваги й економічного стабільного розвитку області. Ваша професія складна, відповідальна, але, разом з тим, дуже почесна. Щоденна праця в будь-яку пору року, в будь-яку погоду зі збереження лісів, примноження лісових насаджень заслуговує на велику повагу, – зазначила у своєму вітальному слові  керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко.

Керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради кращим колективам лісових господарств Шаргородського, Калинівського та Бершадського  районів.

Крім того, працівники лісового господарства отримали Грамоти від Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин вручив вітальний лист обласному підприємству «Віноблагроліс» і передав Подяку від командування та особового складу Морського центру Спеціального призначення Військово-Морських Сил ЗСУ за волонтерську допомогу та підтримку.

Головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко вручив подяки колективам структурних підрозділів обласного комунального підприємства за надану благодійну допомогу маленьким пацієнтам лікувального закладу.

Наостанок присутні на урочистих зборах, присвячених професійному святу – Дню працівника лісу, зробили спільне фото на пам’ять.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 14:55 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація