Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Віншували трудівників лісового господарства з професійним свято Роздрукувати

В Україні професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості - День працівника лісу - відзначається щорічно у третю неділю вересня. Тому, 16 вересня, напередодні цього свята заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітав працівників лісового господарства з професійним святом.

Запрошеними також були директори дочірніх підприємств Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», колектив ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Відкрив урочисті збори генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, який коротко розповів про роботу та основні напрямки діяльності лісового підприємства.

- Сьогодні в нас працюють кваліфіковані працівники, маємо всю необхідну техніку і планові показники виконуємо, - зауважив під час виступу Анатолій Васильович. – Зараз активна увага приділяється і виробництву біологічного палива, а також підписуємо довгострокові угоди стосовно забезпечення дровами та паливною тріскою. Завдяки сприяння обласної Ради цього року ми придбали техніку, яка виготовляє паливну тріску. Окрім цього  активно займаємося відновленням зрубів та лісорозведенням.

До вітальних слів долучився і заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

- Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та всього депутатського корпусу вітаю вас із вашим професійним святом, - звернувся з вітальними словами Олександр Вікторович. – Хочеться особисто кожного привітати із гарним святом. Тому бажаю вам в першу чергу міного здоров’я, достатку, благополуччя, успіхів в усіх ваших справах та починаннях. Натхнення для розвитку та розбудови лісового господарства Вінницької області та України в цілому.

Грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, а також грамотами Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації нагородили кращих працівників лісової галузі.

Повернутись Створено: 16 вересня 2016 року, 15:47 Переглядів: 1347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація