Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віншували трудівників лісового господарства з професійним свято Роздрукувати

В Україні професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості - День працівника лісу - відзначається щорічно у третю неділю вересня. Тому, 16 вересня, напередодні цього свята заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітав працівників лісового господарства з професійним святом.

Запрошеними також були директори дочірніх підприємств Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», колектив ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Відкрив урочисті збори генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, який коротко розповів про роботу та основні напрямки діяльності лісового підприємства.

- Сьогодні в нас працюють кваліфіковані працівники, маємо всю необхідну техніку і планові показники виконуємо, - зауважив під час виступу Анатолій Васильович. – Зараз активна увага приділяється і виробництву біологічного палива, а також підписуємо довгострокові угоди стосовно забезпечення дровами та паливною тріскою. Завдяки сприяння обласної Ради цього року ми придбали техніку, яка виготовляє паливну тріску. Окрім цього  активно займаємося відновленням зрубів та лісорозведенням.

До вітальних слів долучився і заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

- Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та всього депутатського корпусу вітаю вас із вашим професійним святом, - звернувся з вітальними словами Олександр Вікторович. – Хочеться особисто кожного привітати із гарним святом. Тому бажаю вам в першу чергу міного здоров’я, достатку, благополуччя, успіхів в усіх ваших справах та починаннях. Натхнення для розвитку та розбудови лісового господарства Вінницької області та України в цілому.

Грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, а також грамотами Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації нагородили кращих працівників лісової галузі.

Повернутись Створено: 16 вересня 2016 року, 15:47 Переглядів: 1311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація