Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Випуск-2011 Роздрукувати

Останній дзвінок пролунав для особливих дітей

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав 16-х випускників Кисляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з останнім дзвінком. 27 травня з цієї нагоди до закладу, підпорядкованого обласній Раді, прибули представники обласної та районної влади.

У Кисляцькій школі-інтернаті Гайсинського району на сьогодні виховується 82 дітей з обмеженими функціональними можливостями. Цього року 13 з них покидають інтернат після 10-го класу, а 3 – після 12-го.
Учні підготували для гостей яскраву концертну програму. Вихованці з вадами слуху «співали» мовою жестів народні пісні і навіть Гімн України, демонстрували танцювальні номери.
Адміністрація школи особливу увагу приділяє творчому та фізичному розвитку дітей з особливими потребами. Враховуючи це, Ігор Кревський від імені обласної Ради презентував інтернату з нагоди свята останнього дзвоника комплект для настільного тенісу, футбольні та волейбольні м’ячі.

– Я хочу вам подякувати за ваші успіхи в навчанні, за творчі та спортивні досягнення, які ви робите на благо суспільства, – звернувся Ігор Кревський до учнів, батьків та працівників закладу.
Окрім того 1-й заступник голови обласної Ради оглянув приміщення, в яких мешкають та навчаються діти. Ігор Кревський «взяв на олівець» побажання дирекції закладу та проблеми, які потребують першочергового втручання обласної влади. Зокрема, завершення будівництва нового спального корпусу, спорудження якого розпочалося у 1996 році.

Повернутись Створено: 27 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація