Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Випуск-2011 Роздрукувати

Останній дзвінок пролунав для особливих дітей

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав 16-х випускників Кисляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з останнім дзвінком. 27 травня з цієї нагоди до закладу, підпорядкованого обласній Раді, прибули представники обласної та районної влади.

У Кисляцькій школі-інтернаті Гайсинського району на сьогодні виховується 82 дітей з обмеженими функціональними можливостями. Цього року 13 з них покидають інтернат після 10-го класу, а 3 – після 12-го.
Учні підготували для гостей яскраву концертну програму. Вихованці з вадами слуху «співали» мовою жестів народні пісні і навіть Гімн України, демонстрували танцювальні номери.
Адміністрація школи особливу увагу приділяє творчому та фізичному розвитку дітей з особливими потребами. Враховуючи це, Ігор Кревський від імені обласної Ради презентував інтернату з нагоди свята останнього дзвоника комплект для настільного тенісу, футбольні та волейбольні м’ячі.

– Я хочу вам подякувати за ваші успіхи в навчанні, за творчі та спортивні досягнення, які ви робите на благо суспільства, – звернувся Ігор Кревський до учнів, батьків та працівників закладу.
Окрім того 1-й заступник голови обласної Ради оглянув приміщення, в яких мешкають та навчаються діти. Ігор Кревський «взяв на олівець» побажання дирекції закладу та проблеми, які потребують першочергового втручання обласної влади. Зокрема, завершення будівництва нового спального корпусу, спорудження якого розпочалося у 1996 році.

Повернутись Створено: 27 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація