Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Випуск-2011 Роздрукувати

Останній дзвінок пролунав для особливих дітей

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав 16-х випускників Кисляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з останнім дзвінком. 27 травня з цієї нагоди до закладу, підпорядкованого обласній Раді, прибули представники обласної та районної влади.

У Кисляцькій школі-інтернаті Гайсинського району на сьогодні виховується 82 дітей з обмеженими функціональними можливостями. Цього року 13 з них покидають інтернат після 10-го класу, а 3 – після 12-го.
Учні підготували для гостей яскраву концертну програму. Вихованці з вадами слуху «співали» мовою жестів народні пісні і навіть Гімн України, демонстрували танцювальні номери.
Адміністрація школи особливу увагу приділяє творчому та фізичному розвитку дітей з особливими потребами. Враховуючи це, Ігор Кревський від імені обласної Ради презентував інтернату з нагоди свята останнього дзвоника комплект для настільного тенісу, футбольні та волейбольні м’ячі.

– Я хочу вам подякувати за ваші успіхи в навчанні, за творчі та спортивні досягнення, які ви робите на благо суспільства, – звернувся Ігор Кревський до учнів, батьків та працівників закладу.
Окрім того 1-й заступник голови обласної Ради оглянув приміщення, в яких мешкають та навчаються діти. Ігор Кревський «взяв на олівець» побажання дирекції закладу та проблеми, які потребують першочергового втручання обласної влади. Зокрема, завершення будівництва нового спального корпусу, спорудження якого розпочалося у 1996 році.

Повернутись Створено: 27 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1072

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація