15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Випуск-2011 Роздрукувати

Останній дзвінок пролунав для особливих дітей

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав 16-х випускників Кисляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з останнім дзвінком. 27 травня з цієї нагоди до закладу, підпорядкованого обласній Раді, прибули представники обласної та районної влади.

У Кисляцькій школі-інтернаті Гайсинського району на сьогодні виховується 82 дітей з обмеженими функціональними можливостями. Цього року 13 з них покидають інтернат після 10-го класу, а 3 – після 12-го.
Учні підготували для гостей яскраву концертну програму. Вихованці з вадами слуху «співали» мовою жестів народні пісні і навіть Гімн України, демонстрували танцювальні номери.
Адміністрація школи особливу увагу приділяє творчому та фізичному розвитку дітей з особливими потребами. Враховуючи це, Ігор Кревський від імені обласної Ради презентував інтернату з нагоди свята останнього дзвоника комплект для настільного тенісу, футбольні та волейбольні м’ячі.

– Я хочу вам подякувати за ваші успіхи в навчанні, за творчі та спортивні досягнення, які ви робите на благо суспільства, – звернувся Ігор Кревський до учнів, батьків та працівників закладу.
Окрім того 1-й заступник голови обласної Ради оглянув приміщення, в яких мешкають та навчаються діти. Ігор Кревський «взяв на олівець» побажання дирекції закладу та проблеми, які потребують першочергового втручання обласної влади. Зокрема, завершення будівництва нового спального корпусу, спорудження якого розпочалося у 1996 році.

Повернутись Створено: 27 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1126

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація