Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Випускників медичного університету привітали із посвятою в лікарі Роздрукувати

26 червня керівництво Вінницької області завітало на урочисті збори, що були присвячений черговому випуску лікарів та провізорів Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська.

Перед початком урочистих зборів присутні заспівали національний гімн і вшанували загиблих українських воїнів на Сході України хвилиною мовчання. Після того виступив ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Василь Мороз, який розповів про мету зібрання та завдання майбутніх лікарів. Присутні випускники в урочистій атмосфері зачитали клятву лікаря України і Клятву Гіппократа, присягнувши свято виконувати обов’язок лікаря.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради привітав зі святом випускників, батьків і викладацький склад медичного університету.

- Коли людина хворіє, вона звертається до лікаря. Коли людина тяжко хворіє, особливо якщо недуга є смертельною, людина звертається і до лікаря, і до Бога. Сьогодні випускники університету зачитали Клятву Гіппократа, взявши на себе високі зобов’язання перед українським народом і Господом Богом. Ви сьогодні, шановні випускники, не звичайні люди, ви сьогодні ангели у білих халатах. У вас велика і свята місія – лікувати і рятувати життя людей. Вам пощастило навчатися у такому престижному навчальному закладі, як Вінницький національний медичний університет, що має не тільки всеукраїнську, а й світову славу. Я щиро вітаю вас зі святом і бажаю творчих здобутків у вашій непростій справі, - зазначив Сергій Свитко.

На зборах також виступили викладачі та випускники університету, в тому числі іноземні студенти, що закінчили університет. Для присутніх була організована концертно- розважальна програма, яка завершилась врученням дипломів випускникам вузу.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 18:39 Переглядів: 2613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація