Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Випускників медичного університету привітали із посвятою в лікарі Роздрукувати

26 червня керівництво Вінницької області завітало на урочисті збори, що були присвячений черговому випуску лікарів та провізорів Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська.

Перед початком урочистих зборів присутні заспівали національний гімн і вшанували загиблих українських воїнів на Сході України хвилиною мовчання. Після того виступив ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Василь Мороз, який розповів про мету зібрання та завдання майбутніх лікарів. Присутні випускники в урочистій атмосфері зачитали клятву лікаря України і Клятву Гіппократа, присягнувши свято виконувати обов’язок лікаря.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради привітав зі святом випускників, батьків і викладацький склад медичного університету.

- Коли людина хворіє, вона звертається до лікаря. Коли людина тяжко хворіє, особливо якщо недуга є смертельною, людина звертається і до лікаря, і до Бога. Сьогодні випускники університету зачитали Клятву Гіппократа, взявши на себе високі зобов’язання перед українським народом і Господом Богом. Ви сьогодні, шановні випускники, не звичайні люди, ви сьогодні ангели у білих халатах. У вас велика і свята місія – лікувати і рятувати життя людей. Вам пощастило навчатися у такому престижному навчальному закладі, як Вінницький національний медичний університет, що має не тільки всеукраїнську, а й світову славу. Я щиро вітаю вас зі святом і бажаю творчих здобутків у вашій непростій справі, - зазначив Сергій Свитко.

На зборах також виступили викладачі та випускники університету, в тому числі іноземні студенти, що закінчили університет. Для присутніх була організована концертно- розважальна програма, яка завершилась врученням дипломів випускникам вузу.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 18:39 Переглядів: 2523

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація