Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вирішували долю центру модульного навчання Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у нараді щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру модульного навчання. Про долю комунального закладу говорили голова постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Вінницького регіонального центру модульного навчання Василь Сердюк,  заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, перший проректор Вінницького національного технічного університету Олександр Романюк.

В ході наради обговорювались питання діяльності центру модульного навчання, відповідно до поточних тенденцій ринку праці, ситуації в економіці Вінницької області, змін у стандартах професійно-технічної освіти. Також говорили про отримання ліцензій.

- Сьогодні в Україні лише на Вінниччині  діє подібний центр модульного навчання, – повідомив  Василь Сердюк. -  Це гнучка форма для навчання мобільних груп людей,  коли в умовах ринкової економіки потрібно швидко поміняти професію, або  підвищити кваліфікацію.  В Європі діє така форма навчання і подібні центри видають Сертифікати компетентності.

Геннадій Мазур зазначив, що діяльність центру модульного навчання має важливе значення в системі формування професійно-технічної освіти області.

- Потрібно знайти шляхи для збереження центру і дати йому друге дихання, - сказав Геннадій Федорович. – Людина, яка пройшла навчання, обов’язково має отримати  відповідний сертифікат. Потрібно шукати формат збереження закладу.

Директор центру Василь Сердюк зазначив, що кожне підприємство має свою специфіку і відображає регіональну потребу, ПТУ дає базову освіту, а от підготувати спеціаліста під конкретне застосування, то в цьому напряму може працювати центр.

- Центр необхідний, коли  співробітнику  потрібно терміново оволодіти новими  навичками у роботі, - говорить Олександр Романюк. - Вона ж не буде спеціально для цього йти вчитися у профтехучилище, а от у такому модульному центрі могла б отримати необхідні знання. І за результатами такого навчання видається сертифікат. А підготовка робітників допомагає підприємствам отримати саме такі кадри, які їм необхідні, одночасно надаючи робочі місця безробітним.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що людина в сучасних умовах не повинна боятися у своєму житті змінити професію і брати на себе нову відповідальність.

- Динамічність ринкової економіки вимагає швидкої підготовки кадрів на потребу виробникові, - сказав Анатолій Дмитрович. - Саме це і може ефективно забезпечити модульне навчання. Потрібно зберегти цей унікальний заклад у області. Ми попрацюємо аби віднайти кошти та дати  можливість підготуватись до ліцензування. 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 11:13 Переглядів: 599

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація