Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вирішували долю центру модульного навчання Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у нараді щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру модульного навчання. Про долю комунального закладу говорили голова постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Вінницького регіонального центру модульного навчання Василь Сердюк,  заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, перший проректор Вінницького національного технічного університету Олександр Романюк.

В ході наради обговорювались питання діяльності центру модульного навчання, відповідно до поточних тенденцій ринку праці, ситуації в економіці Вінницької області, змін у стандартах професійно-технічної освіти. Також говорили про отримання ліцензій.

- Сьогодні в Україні лише на Вінниччині  діє подібний центр модульного навчання, – повідомив  Василь Сердюк. -  Це гнучка форма для навчання мобільних груп людей,  коли в умовах ринкової економіки потрібно швидко поміняти професію, або  підвищити кваліфікацію.  В Європі діє така форма навчання і подібні центри видають Сертифікати компетентності.

Геннадій Мазур зазначив, що діяльність центру модульного навчання має важливе значення в системі формування професійно-технічної освіти області.

- Потрібно знайти шляхи для збереження центру і дати йому друге дихання, - сказав Геннадій Федорович. – Людина, яка пройшла навчання, обов’язково має отримати  відповідний сертифікат. Потрібно шукати формат збереження закладу.

Директор центру Василь Сердюк зазначив, що кожне підприємство має свою специфіку і відображає регіональну потребу, ПТУ дає базову освіту, а от підготувати спеціаліста під конкретне застосування, то в цьому напряму може працювати центр.

- Центр необхідний, коли  співробітнику  потрібно терміново оволодіти новими  навичками у роботі, - говорить Олександр Романюк. - Вона ж не буде спеціально для цього йти вчитися у профтехучилище, а от у такому модульному центрі могла б отримати необхідні знання. І за результатами такого навчання видається сертифікат. А підготовка робітників допомагає підприємствам отримати саме такі кадри, які їм необхідні, одночасно надаючи робочі місця безробітним.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що людина в сучасних умовах не повинна боятися у своєму житті змінити професію і брати на себе нову відповідальність.

- Динамічність ринкової економіки вимагає швидкої підготовки кадрів на потребу виробникові, - сказав Анатолій Дмитрович. - Саме це і може ефективно забезпечити модульне навчання. Потрібно зберегти цей унікальний заклад у області. Ми попрацюємо аби віднайти кошти та дати  можливість підготуватись до ліцензування. 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 11:13 Переглядів: 647

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація