Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вирішували долю центру модульного навчання Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у нараді щодо перспектив розвитку та подальшого функціонування Вінницького обласного центру модульного навчання. Про долю комунального закладу говорили голова постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Вінницького регіонального центру модульного навчання Василь Сердюк,  заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, перший проректор Вінницького національного технічного університету Олександр Романюк.

В ході наради обговорювались питання діяльності центру модульного навчання, відповідно до поточних тенденцій ринку праці, ситуації в економіці Вінницької області, змін у стандартах професійно-технічної освіти. Також говорили про отримання ліцензій.

- Сьогодні в Україні лише на Вінниччині  діє подібний центр модульного навчання, – повідомив  Василь Сердюк. -  Це гнучка форма для навчання мобільних груп людей,  коли в умовах ринкової економіки потрібно швидко поміняти професію, або  підвищити кваліфікацію.  В Європі діє така форма навчання і подібні центри видають Сертифікати компетентності.

Геннадій Мазур зазначив, що діяльність центру модульного навчання має важливе значення в системі формування професійно-технічної освіти області.

- Потрібно знайти шляхи для збереження центру і дати йому друге дихання, - сказав Геннадій Федорович. – Людина, яка пройшла навчання, обов’язково має отримати  відповідний сертифікат. Потрібно шукати формат збереження закладу.

Директор центру Василь Сердюк зазначив, що кожне підприємство має свою специфіку і відображає регіональну потребу, ПТУ дає базову освіту, а от підготувати спеціаліста під конкретне застосування, то в цьому напряму може працювати центр.

- Центр необхідний, коли  співробітнику  потрібно терміново оволодіти новими  навичками у роботі, - говорить Олександр Романюк. - Вона ж не буде спеціально для цього йти вчитися у профтехучилище, а от у такому модульному центрі могла б отримати необхідні знання. І за результатами такого навчання видається сертифікат. А підготовка робітників допомагає підприємствам отримати саме такі кадри, які їм необхідні, одночасно надаючи робочі місця безробітним.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що людина в сучасних умовах не повинна боятися у своєму житті змінити професію і брати на себе нову відповідальність.

- Динамічність ринкової економіки вимагає швидкої підготовки кадрів на потребу виробникові, - сказав Анатолій Дмитрович. - Саме це і може ефективно забезпечити модульне навчання. Потрібно зберегти цей унікальний заклад у області. Ми попрацюємо аби віднайти кошти та дати  можливість підготуватись до ліцензування. 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 11:13 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація