Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вишеградський фонд готує для журналістів Вінниччини конкурс на 1000 євро Роздрукувати

Найближчим часом для представників засобів масової інформації Вінницької області буде оголошено конкурс на кращий матеріал на тематику Єврорегіону «Дністер». Про це у Вінниці 29 жовтня повідомив директор Інституту стабільності та розвитку (Чеська Республіка) Петр Вагнер.

Конкурс ініційовано Вишеградським фондом, який є партнером Єврорегіону «Дністер». Його призовий фонд становить 1000 євро, котрі дістануться авторові кращого аудіо-, відео- чи друкованого матеріалу.

Свого роду підготовчим етапом до конкурсу став тренінг для журналістів області на тему «Єврорегіон «Дністер» в регіональних ЗМІ». Його підготувала та провела Почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників України (м.Київ) Тетяна Лебедєва.

Разом з Петром Вагнером вона акцентувала увагу на суспільній користі від транскордонної співпраці України і Молдови, й Вінницької області зокрема. Головним меседжем для учасників тренінгу стало те, що Єврорегіон «Дністер» – це не комерційний проект окремої групи людей. «Дністер» безпосередньо стосується кожного, хто живе на території Вінницької області та 7-ми районів Молдови.

– Вінницька область взагалі – унікальна, адже є однією із найактивніших у міжнародній співпраці. Важливо розуміти, що Єврорегіон «Дністер», який об’єднує Вінниччину і сім прикордонних районів Республіки Молдова, – це не комерційний проект, це форма міжнародного співробітництва, яка стосується кожного вінничанина, – сказала Т.Лєбедева.

Підтримав думку київської колеги і представник від чеської сторони Петр Вагнер.

– Є дуже багато фахових і якісних публікацій про діяльність Єврорегіону «Дністер». Але важливо доносити до людей інформацію про користь для кожної громади від такої двосторонньої співпраці. Інформація про діяльність Єврорегіону Дністер – це не пропаганда бренду, а реклама позитивних явищ, які вже відбуваються з жителями регіону, – звернувся до вінничан пан Вагнер.  

Тренінг відвідали близько 30 журналістів Вінниччини, які мають намір взяти активну участь у конкурсі матеріалів про єврорегіон, як тільки він буде оголошений.

 

 

Повернутись Створено: 29 жовтня 2013 року, 17:36 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація