Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вишеградський фонд готує для журналістів Вінниччини конкурс на 1000 євро Роздрукувати

Найближчим часом для представників засобів масової інформації Вінницької області буде оголошено конкурс на кращий матеріал на тематику Єврорегіону «Дністер». Про це у Вінниці 29 жовтня повідомив директор Інституту стабільності та розвитку (Чеська Республіка) Петр Вагнер.

Конкурс ініційовано Вишеградським фондом, який є партнером Єврорегіону «Дністер». Його призовий фонд становить 1000 євро, котрі дістануться авторові кращого аудіо-, відео- чи друкованого матеріалу.

Свого роду підготовчим етапом до конкурсу став тренінг для журналістів області на тему «Єврорегіон «Дністер» в регіональних ЗМІ». Його підготувала та провела Почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників України (м.Київ) Тетяна Лебедєва.

Разом з Петром Вагнером вона акцентувала увагу на суспільній користі від транскордонної співпраці України і Молдови, й Вінницької області зокрема. Головним меседжем для учасників тренінгу стало те, що Єврорегіон «Дністер» – це не комерційний проект окремої групи людей. «Дністер» безпосередньо стосується кожного, хто живе на території Вінницької області та 7-ми районів Молдови.

– Вінницька область взагалі – унікальна, адже є однією із найактивніших у міжнародній співпраці. Важливо розуміти, що Єврорегіон «Дністер», який об’єднує Вінниччину і сім прикордонних районів Республіки Молдова, – це не комерційний проект, це форма міжнародного співробітництва, яка стосується кожного вінничанина, – сказала Т.Лєбедева.

Підтримав думку київської колеги і представник від чеської сторони Петр Вагнер.

– Є дуже багато фахових і якісних публікацій про діяльність Єврорегіону «Дністер». Але важливо доносити до людей інформацію про користь для кожної громади від такої двосторонньої співпраці. Інформація про діяльність Єврорегіону Дністер – це не пропаганда бренду, а реклама позитивних явищ, які вже відбуваються з жителями регіону, – звернувся до вінничан пан Вагнер.  

Тренінг відвідали близько 30 журналістів Вінниччини, які мають намір взяти активну участь у конкурсі матеріалів про єврорегіон, як тільки він буде оголошений.

 

 

Повернутись Створено: 29 жовтня 2013 року, 17:36 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація