2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вісім родин у Мурованих Курилівцях отримали ключі від нових квартир Роздрукувати

У селищі Муровані Курилівці 6 липня урочисто вручили ключі восьми молодим родинам, які отримали квартири в будинку  №6-а по вул. Ентузіастів в рамках програми «Доступне житло».  Двоповерховий будинок  має 2-кімнатні квартири площею 70 кв.м та  3-кімнатні кватири площею 82 кв. м. Вартість 1 кв. м складає 4000-4500 грн. Жителі вносили третину вартості, а під решту суми отримували кредит під 3% річних на 10-15 років.

В урочистій церемонії введення в експлуатацію будинку взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння  інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, директор товариства  «Поділлябудінвест» Віктор Гладков, а також голова Мурованокуриловецької РДА Сергій Ладан та селищний голова Галина Цибульська.

– Серйозним питання є довіра до влади, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Коли є довіра,  то разом - громада і влада можуть вирішувати серйозні справи. На початку 2011 року, коли була започаткована програма «Доступне житло», люди не вірили, що з того щось вийде. Але сьогодні у нас вже зданий у експлуатацію 8-квартирний житловий будинок у Томашполі, ось вручаємо ключі у Мурованих Курилівціях,  майже готовий будинок у Тростянці.

Про довіру говорив і голова місцевої РДА Сергій Ладан.

- У 2015  році люди повірили владі, що цей будинок може бути добудований, - сказав він. - І сьогодні вже стоїть черга позичальників. Впевнений, що в  співпраці з обласною Радою, з облдержадміністрацією, з Фондом сприяння інвестиціях та будівництву та селищною радою ми  зможемо втілити у життя проект з будівництва ще одного 16-квартирного житлового будинку. Будівництво за програмою «Доступне житло» - має майбутнє.

Анатолій Олійник, Валерій Коровій та  Володимир Бабошин та  Сергій Ладан урочисто вручили ключі власникам восьми квартир: Наталії Дзюбенко,  Юрію Пантелюку, Юрію Гладуну, Олесі Петровій, Олександру Татарчуку, Тарасу Шевчуку, Олені Пушкар, Лесі Кушнір. Також нові мешканці отримали  табличку-штандарт для будинку.

Голова  обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин  повідомив, що в області було виділено 12 ділянок для  будівництва з програми «Доступного житла» у Погребищі, Бершаді, Крижополі, Тростянці, Чернівцях, Мурованих Курилівцях, Томашполі.  Вже готові почати працювати у Ямполі та Калинівці.

- Єдина область в державі – Вінницька -  дофінансовує цю програму з обласного бюджету, - зазначив  Володимир  Олексійович. - В цьому році плануємо освоїти 3 млн грн. А далі потрібна співпраця керівництва району, селищних голів та людей.

Відновлення цього року фінансування за програмою «Доступне житло» дозволило завершити забудови, розпочаті ще у 2013 році.

Відповідно до регіональної програми підтримки житлового будівництва на 2010-2015 роки Фонду були виділені ділянки під забудову в 12 районах області під 8-12 квартирні будинки. Розраховували, що позичальниками будуть освітяни, лікарі, працівники соціальної сфери, які не мають власного житла. Протягом 2013-2014 років розпочалось виконання будівельних робіт Фондом із залученням коштів обласного бюджету. За цей період було здано в експлуатацію 8-ми квартирний будинок у м. Шаргород, 28-квартирний у с. Агрономічне та 94-квартирний в м. Вінниці по вул. Тимощука. Решта об’єктів знаходяться на різних стадіях готовності і потребують інвестицій для завершення. Нині в перспективі завершення недобудов у Бершадському, Крижопільському, Липовецькому, Тростянецькому, Ямпільському, Погребищенському районах.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2016 року, 19:10 Переглядів: 1174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація