Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вісім родин у Мурованих Курилівцях отримали ключі від нових квартир Роздрукувати

У селищі Муровані Курилівці 6 липня урочисто вручили ключі восьми молодим родинам, які отримали квартири в будинку  №6-а по вул. Ентузіастів в рамках програми «Доступне житло».  Двоповерховий будинок  має 2-кімнатні квартири площею 70 кв.м та  3-кімнатні кватири площею 82 кв. м. Вартість 1 кв. м складає 4000-4500 грн. Жителі вносили третину вартості, а під решту суми отримували кредит під 3% річних на 10-15 років.

В урочистій церемонії введення в експлуатацію будинку взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння  інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, директор товариства  «Поділлябудінвест» Віктор Гладков, а також голова Мурованокуриловецької РДА Сергій Ладан та селищний голова Галина Цибульська.

– Серйозним питання є довіра до влади, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Коли є довіра,  то разом - громада і влада можуть вирішувати серйозні справи. На початку 2011 року, коли була започаткована програма «Доступне житло», люди не вірили, що з того щось вийде. Але сьогодні у нас вже зданий у експлуатацію 8-квартирний житловий будинок у Томашполі, ось вручаємо ключі у Мурованих Курилівціях,  майже готовий будинок у Тростянці.

Про довіру говорив і голова місцевої РДА Сергій Ладан.

- У 2015  році люди повірили владі, що цей будинок може бути добудований, - сказав він. - І сьогодні вже стоїть черга позичальників. Впевнений, що в  співпраці з обласною Радою, з облдержадміністрацією, з Фондом сприяння інвестиціях та будівництву та селищною радою ми  зможемо втілити у життя проект з будівництва ще одного 16-квартирного житлового будинку. Будівництво за програмою «Доступне житло» - має майбутнє.

Анатолій Олійник, Валерій Коровій та  Володимир Бабошин та  Сергій Ладан урочисто вручили ключі власникам восьми квартир: Наталії Дзюбенко,  Юрію Пантелюку, Юрію Гладуну, Олесі Петровій, Олександру Татарчуку, Тарасу Шевчуку, Олені Пушкар, Лесі Кушнір. Також нові мешканці отримали  табличку-штандарт для будинку.

Голова  обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин  повідомив, що в області було виділено 12 ділянок для  будівництва з програми «Доступного житла» у Погребищі, Бершаді, Крижополі, Тростянці, Чернівцях, Мурованих Курилівцях, Томашполі.  Вже готові почати працювати у Ямполі та Калинівці.

- Єдина область в державі – Вінницька -  дофінансовує цю програму з обласного бюджету, - зазначив  Володимир  Олексійович. - В цьому році плануємо освоїти 3 млн грн. А далі потрібна співпраця керівництва району, селищних голів та людей.

Відновлення цього року фінансування за програмою «Доступне житло» дозволило завершити забудови, розпочаті ще у 2013 році.

Відповідно до регіональної програми підтримки житлового будівництва на 2010-2015 роки Фонду були виділені ділянки під забудову в 12 районах області під 8-12 квартирні будинки. Розраховували, що позичальниками будуть освітяни, лікарі, працівники соціальної сфери, які не мають власного житла. Протягом 2013-2014 років розпочалось виконання будівельних робіт Фондом із залученням коштів обласного бюджету. За цей період було здано в експлуатацію 8-ми квартирний будинок у м. Шаргород, 28-квартирний у с. Агрономічне та 94-квартирний в м. Вінниці по вул. Тимощука. Решта об’єктів знаходяться на різних стадіях готовності і потребують інвестицій для завершення. Нині в перспективі завершення недобудов у Бершадському, Крижопільському, Липовецькому, Тростянецькому, Ямпільському, Погребищенському районах.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2016 року, 19:10 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація