Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Високий візит Роздрукувати

Віктор Янукович вперше відвідав Вінниччину у статусі Президента

15 червня Віктор Янукович з робочою поїздкою вперше відвідав Вінницьку область в якості Президента України. Востаннє він був на Вінниччині у 2009 році як кандидат на пост Глави держави.
У середу Віктор Янукович разом з деякими міністрами Кабінету міністрів, заступниками глави Адміністрації Президента та головами облдержадміністрації сусідніх областей відвідав село Черепашинці Калинівського району. Там Президент ознайомився з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Даний заклад першим перепрофілювався на надання первинної медичної допомоги в світлі реформи системи охорони здоров’я, яку Вінниччина здійснює як пілотний регіон.
Також Глава держави в обласному центрі відвідав «Прозорий офіс» – Центр адміністративних послуг Вінницької міської ради.
Завершилася робоча поїздка Президента на Вінниччину нарадою з адміністративно-господарським активом області. Мету зустрічі з вінничанами Віктор Янукович означив як «концентрація спільних зусиль для розв’язання існуючих проблем регіону».
– Сьогодні я хочу з вами поговорити про те, як далі жити. Я хочу, щоб Вінниччина дала оцінку, що ми робимо так, а що не так. Я володію ситуацією у вашому регіоні на сто відсотків і знаю, що структура економіки Вінницької області така, що потребує величезних зусиль та координації з центру, – зауважив Віктор Федорович.


У своєму виступі Президент зупинився на основних показниках розвитку вітчизняної економіки та озвучив прогнози на найближчі роки. Про ситуацію в економіці Вінниччини Президенту доповідали голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, голова обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців Петро Кузнєцов, голова асоціації підприємств «Вінницятеплоенерго» Юрій Іванов, генеральний директор концерну «Поділля» Тимофій Гіренко, голова Барської районної ради Ольга Помилуйко.
Президент доручив своїм помічникам усі зауваження та пропозиції, озвучені на нараді і поза нею, зібрати у письмовому вигляді з тим, аби до кінця тижня сформувати щодо них проект доручення для виконання.
– Мені вже передали пропозицій на 500 мільйонів гривень. Я всі їх внесу у проект доручення і ми спробуємо знайти необхідні кошти для них. Що не вдасться профінансувати цього року, ми перенесемо на наступний рік, включивши в бюджет-2012, – повідомив Віктор Янукович.
Серед зазначених пропозицій вінницька обласна влада, зокрема, просить у Президента 50 млн. грн. на обладнання для новозбудованого хірургічного відділення лікарні ім.Пирогова.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація