Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Високий візит Роздрукувати

Броніслав Коморовський запросив вінничан у Польщу

Під час перебування у Вінниці 21 вересня Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський висловив своє захоплення від побаченого і почутого у столиці Поділля та запросив вінничан до Польщі вивчати тамтешній досвід реформи місцевого самоврядування.

– Я побачив у Вінниці дуже гарний польсько-український синтез – синтез культури, традицій і менталітету, – прокоментував Броніслав Коморовський свої враження від перебування у Вінниці. За словами високого гостя, польські традиції він побачив через польську пісню і танець, до яких місцеві митці додали козацької енергії.
Під час офіційної зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом глава Польської держави обговорював питання розвитку польської діаспори в області. Ним також були окреслені пріоритети, котрі визначатимуть подальший напрям українсько-польських відносин на Вінниччині, зокрема в соціальній, освітній та культурній сферах.
– З керівниками Вінниччини ми вели мову про справи, пов’язані з місцевим самоврядуванням. Говорили про це перед приїздом до Вінниці у Києві під час зустрічі з вашим Президентом. Я наголошував, що реформи місцевого самоврядування полякам вдалися. Ми бачимо, що це дуже ефективний спосіб організації життя територіальних громад і їхніх жителів. Якщо хтось бажає подивитися, як саме ми організували самоврядування і як воно працює, щиро запрошуємо таких до Польщі. Приїжджайте у наші міста і села, дивіться, як працюють гміни та повіти. Бо ми знайшли дуже вдалий спосіб організації життя і розвитку громад, – зазначив Броніслав Коморовський.
Сергій Татусяк зауважив, що для нього було дуже важливо почути таке з вуст Президента. Адже це означає, що проекти з навчання вінницьких самоврядців у Польщі, які реалізовує обласна Рада, матимуть підтримку і надалі.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація