Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Високий візит Роздрукувати

Броніслав Коморовський запросив вінничан у Польщу

Під час перебування у Вінниці 21 вересня Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський висловив своє захоплення від побаченого і почутого у столиці Поділля та запросив вінничан до Польщі вивчати тамтешній досвід реформи місцевого самоврядування.

– Я побачив у Вінниці дуже гарний польсько-український синтез – синтез культури, традицій і менталітету, – прокоментував Броніслав Коморовський свої враження від перебування у Вінниці. За словами високого гостя, польські традиції він побачив через польську пісню і танець, до яких місцеві митці додали козацької енергії.
Під час офіційної зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом глава Польської держави обговорював питання розвитку польської діаспори в області. Ним також були окреслені пріоритети, котрі визначатимуть подальший напрям українсько-польських відносин на Вінниччині, зокрема в соціальній, освітній та культурній сферах.
– З керівниками Вінниччини ми вели мову про справи, пов’язані з місцевим самоврядуванням. Говорили про це перед приїздом до Вінниці у Києві під час зустрічі з вашим Президентом. Я наголошував, що реформи місцевого самоврядування полякам вдалися. Ми бачимо, що це дуже ефективний спосіб організації життя територіальних громад і їхніх жителів. Якщо хтось бажає подивитися, як саме ми організували самоврядування і як воно працює, щиро запрошуємо таких до Польщі. Приїжджайте у наші міста і села, дивіться, як працюють гміни та повіти. Бо ми знайшли дуже вдалий спосіб організації життя і розвитку громад, – зазначив Броніслав Коморовський.
Сергій Татусяк зауважив, що для нього було дуже важливо почути таке з вуст Президента. Адже це означає, що проекти з навчання вінницьких самоврядців у Польщі, які реалізовує обласна Рада, матимуть підтримку і надалі.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація