9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Високий візит Роздрукувати

Броніслав Коморовський запросив вінничан у Польщу

Під час перебування у Вінниці 21 вересня Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський висловив своє захоплення від побаченого і почутого у столиці Поділля та запросив вінничан до Польщі вивчати тамтешній досвід реформи місцевого самоврядування.

– Я побачив у Вінниці дуже гарний польсько-український синтез – синтез культури, традицій і менталітету, – прокоментував Броніслав Коморовський свої враження від перебування у Вінниці. За словами високого гостя, польські традиції він побачив через польську пісню і танець, до яких місцеві митці додали козацької енергії.
Під час офіційної зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом глава Польської держави обговорював питання розвитку польської діаспори в області. Ним також були окреслені пріоритети, котрі визначатимуть подальший напрям українсько-польських відносин на Вінниччині, зокрема в соціальній, освітній та культурній сферах.
– З керівниками Вінниччини ми вели мову про справи, пов’язані з місцевим самоврядуванням. Говорили про це перед приїздом до Вінниці у Києві під час зустрічі з вашим Президентом. Я наголошував, що реформи місцевого самоврядування полякам вдалися. Ми бачимо, що це дуже ефективний спосіб організації життя територіальних громад і їхніх жителів. Якщо хтось бажає подивитися, як саме ми організували самоврядування і як воно працює, щиро запрошуємо таких до Польщі. Приїжджайте у наші міста і села, дивіться, як працюють гміни та повіти. Бо ми знайшли дуже вдалий спосіб організації життя і розвитку громад, – зазначив Броніслав Коморовський.
Сергій Татусяк зауважив, що для нього було дуже важливо почути таке з вуст Президента. Адже це означає, що проекти з навчання вінницьких самоврядців у Польщі, які реалізовує обласна Рада, матимуть підтримку і надалі.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація