Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Високий візит Роздрукувати

Броніслав Коморовський запросив вінничан у Польщу

Під час перебування у Вінниці 21 вересня Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський висловив своє захоплення від побаченого і почутого у столиці Поділля та запросив вінничан до Польщі вивчати тамтешній досвід реформи місцевого самоврядування.

– Я побачив у Вінниці дуже гарний польсько-український синтез – синтез культури, традицій і менталітету, – прокоментував Броніслав Коморовський свої враження від перебування у Вінниці. За словами високого гостя, польські традиції він побачив через польську пісню і танець, до яких місцеві митці додали козацької енергії.
Під час офіційної зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом глава Польської держави обговорював питання розвитку польської діаспори в області. Ним також були окреслені пріоритети, котрі визначатимуть подальший напрям українсько-польських відносин на Вінниччині, зокрема в соціальній, освітній та культурній сферах.
– З керівниками Вінниччини ми вели мову про справи, пов’язані з місцевим самоврядуванням. Говорили про це перед приїздом до Вінниці у Києві під час зустрічі з вашим Президентом. Я наголошував, що реформи місцевого самоврядування полякам вдалися. Ми бачимо, що це дуже ефективний спосіб організації життя територіальних громад і їхніх жителів. Якщо хтось бажає подивитися, як саме ми організували самоврядування і як воно працює, щиро запрошуємо таких до Польщі. Приїжджайте у наші міста і села, дивіться, як працюють гміни та повіти. Бо ми знайшли дуже вдалий спосіб організації життя і розвитку громад, – зазначив Броніслав Коморовський.
Сергій Татусяк зауважив, що для нього було дуже важливо почути таке з вуст Президента. Адже це означає, що проекти з навчання вінницьких самоврядців у Польщі, які реалізовує обласна Рада, матимуть підтримку і надалі.


Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація