5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вистави Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського показують в режимі online Роздрукувати

Проводити час корисно під час карантину та долучатися до культурного життя можна за допомогою нових онлайн-ресурсів музеїв та бібліотек.

Активізувалась робота і  в соціальних мережах обласних краєзнавчого та художнього музеїв. Зокрема, обласним краєзнавчим музеєм розроблено нову онлайн-програму «Карантин з користю». Незважаючи на те, що експозиції музею закриті, з ними можна познайомитись, завдяки віртуальним екскурсіям за допомогою сферичних інтерактивних панорам з оглядом 360°x180.

Також розпочато роботу над новими проєктами: готуються відеопрезентації філій – «Музею М. Д. Леонтовича» у селі Марківка Теплицького р-ну та «Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму» у Стрижавці; розробляються квести «Музейні звірі та де їх шукати» та «Зі щитом або на щиті».

Для задоволення інформаційних потреб користувачів поповнюється новою інформацією, вебресурсами та бібліографічними продуктами вебсайт обласної універсальної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва  (http://www.library.vn.ua). До послуг користувачів обласних книгозбірень електронний каталог, електронні тематичні бази даних, повнотекстова електронна бібліотека. Розширилася діяльність бібліотек у віртуальному просторі, зокрема збільшився спектр  електронних бібліографічних продуктів, серед них – рекомендаційні бібліографічні списки, віртуальні виставки тощо.

У свою чергу, колектив Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського підготував для шанувальників театрального мистецтва показ кращих своїх вистав в режимі online. Починаючи з 6 квітня глядачі мають можливість переглянути вистави театру ім. М. Садовського на каналі You Tube.

Репертуар вистав, які транслюються онлайн у квітні:

8 квітня – Драматичний етюд В.Селезньова «Осіння мелодія» 18:30

10 квітня – П’єса Дейла Вассермана «Політ над гніздом зозулі» за романом К.Кізі 18:30

12 квітня – Мюзикл Є.Шварца, В. Васалатій, Ю. Кондратюка «Попелюшка»  12:00

14 квітня — Театралізоване шоу «І все життя – Театр!» 18:30

16 квітня – Драматична поема Т.Шевченка «Сон» 18:30

22 квітня – Драма В.Винниченка «Молода кров» 18:30

24 квітня – Зворушлива історія про просте, про вічне Ульріха Хуба «Бог пообіцяв…» 18:30

Вінницьким академічним обласним театром ляльок проводяться репетиції вистав, виробничі майстерні переробляють декорації. Завершується поступове переміщення складу декорацій та реквізиту із старого в нове приміщення.

На період карантину обласною філармонією дистанційно  проводяться такі заходи як: онлайн-концерти (з квітня): вокальні вечори, концерти фортепіанної музики; онлайн-лекції мистецтвознавця Тетяни Сніжко: «Баз-335», «Чайковський та Вінниччина»; публікації відеозаписів концертів поточного та попередніх сезонів на офіційних сторінках в мережах Facebook та YouTube.

Повернутись Створено: 8 квітня 2020 року, 10:43 Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація