9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Виступаючи на комітетських слуханнях, депутат обласної Ради повідомив про загрозу скорочення спортивних шкіл Роздрукувати

Вчора, 22 лютого, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у комітетських слуханнях на тему: «Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади».

Під час свого виступу звернув увагу голови Комітету  Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного і Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, що, відповідно до статті 3 Конституції України, здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю та одним з головних показників піклування держави про своїх громадян.

- Протягом останніх років стан здоров’я українців значно погіршився, особливо така тенденція прослідковується серед молоді, - прокоментував у своєму виступі Геннадій Мазур. - Надмірне захоплення сучасними гаджетами, соціальними мережами, комп’ютерними іграми, малорухливий спосіб життя, на фоні загального погіршення соціально-економічного становища держави, недостатнього фінансування та скорочення системи закладів фізичної культури і спорту, погіршення умов навчання, відпочинку та стану навколишнього природного середовища, призводить до значного погіршення стану здоров’я дітей і юнацтва.

Виступаючи, Геннадій Федорович також зазначив, що в умовах відсутності субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для цільового фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл існує реальна загроза значного скорочення кількості таких закладів, тренерсько-викладацького складу та кількості учнів.

 - Уряд України пропонує перекласти турботу про ДЮСШ на місцеву владу, яка в розрізі проведення реформи децентралізації абсолютно до цього ще не готова, а застаріла матеріально-технічна база дитячо-юнацьких спортивних шкіл уже є непридатною для ефективних занять фізичною культурою та спортом, - сказав Геннадій Мазур.
- Недостатній рівень державної підтримки дитячого і юнацького спорту в майбутньому призведе до виїзду талановитих українських спортсменів та тренерів за кордон, варто зазначити, що це вже відбувається в українських реаліях.
Яскравим прикладом того, що спорт в Україні не є пріоритетним напрямом в роботі Уряду, є досить невтішний результат спортсменів на ХХХІ літніх Олімпійських іграх, що відбулися в серпні-вересні 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро.

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 12:42 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація