Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Виступаючи на комітетських слуханнях, депутат обласної Ради повідомив про загрозу скорочення спортивних шкіл Роздрукувати

Вчора, 22 лютого, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у комітетських слуханнях на тему: «Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади».

Під час свого виступу звернув увагу голови Комітету  Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного і Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, що, відповідно до статті 3 Конституції України, здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю та одним з головних показників піклування держави про своїх громадян.

- Протягом останніх років стан здоров’я українців значно погіршився, особливо така тенденція прослідковується серед молоді, - прокоментував у своєму виступі Геннадій Мазур. - Надмірне захоплення сучасними гаджетами, соціальними мережами, комп’ютерними іграми, малорухливий спосіб життя, на фоні загального погіршення соціально-економічного становища держави, недостатнього фінансування та скорочення системи закладів фізичної культури і спорту, погіршення умов навчання, відпочинку та стану навколишнього природного середовища, призводить до значного погіршення стану здоров’я дітей і юнацтва.

Виступаючи, Геннадій Федорович також зазначив, що в умовах відсутності субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для цільового фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл існує реальна загроза значного скорочення кількості таких закладів, тренерсько-викладацького складу та кількості учнів.

 - Уряд України пропонує перекласти турботу про ДЮСШ на місцеву владу, яка в розрізі проведення реформи децентралізації абсолютно до цього ще не готова, а застаріла матеріально-технічна база дитячо-юнацьких спортивних шкіл уже є непридатною для ефективних занять фізичною культурою та спортом, - сказав Геннадій Мазур.
- Недостатній рівень державної підтримки дитячого і юнацького спорту в майбутньому призведе до виїзду талановитих українських спортсменів та тренерів за кордон, варто зазначити, що це вже відбувається в українських реаліях.
Яскравим прикладом того, що спорт в Україні не є пріоритетним напрямом в роботі Уряду, є досить невтішний результат спортсменів на ХХХІ літніх Олімпійських іграх, що відбулися в серпні-вересні 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро.

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 12:42 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація