Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітали письменника Миколу Рябого з ювілеєм Роздрукувати

19 грудня клуб творчої інтелігенції «Інтермеццо» провів чергове засідання. Президент клубу Михайло Каменюк запросив на творче зібрання українського романіста, свідка і учасника ренесансу української літератури 60-х років Миколу Рябого. Йому виповнилося 80 років. Привітати ювіляра прийшли представники обласної та міської рад, письменники, поети, митці, творча інтелігенція та письменницька молодь.

Від імені обласної Ради та облдержадміністрації вітали Миколу Рябого перший заступник голови Ради Людмила Щербаківська та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк.

–  Досить символічно, що привітання ювіляра відбувається саме в педагогічному університеті за участю творчої молоді та інтелігенції, – зазначила Людмила Михайлівна. – Слід зазначити, що в нинішньому році Микола Олександрович був удостоєний високої нагороди обласної Ради та адміністрації «За заслуги перед Вінниччиною».

Протягом творчого вечора член Національної Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, викладач Барського гуманітарного коледжу імені М. Грушевського Ірина Зелененька розповіла про основні віхи літературного життя Миколи Рябого. Редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський  у своєму виступі зазначив,  що  шлях у літературу Миколи Рябого почався саме з журналістики. Заступник голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Круць представила ювіляра як уродженця Крижопільщини з діда-прадіда. Крім того з вітальним словом виступили начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський та ректор педагогічного університету Наталія Лазаренко.

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 16:19 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація