Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітали працівників культури і майстрів народного мистецтва з професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 9 листопада, в приміщені обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. З професійним святом працівників культури привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Також були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови - директор Департаменту освіти і науки України облдержадміністрації Ігор Івасюк,  начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, працівники районних відділів культури та ветерани культури.

 З вітальним словом виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник

– Депутатський корпус обласної Ради завжди підтримує заходи та ідеї щодо розвитку галузі культури у нашій області, – зауважив Анатолій Дмитрович під час виступу. – Хочу подякувати вам, шановні працівники культури, за те, що ви зберігаєте українські традиції та піклуєтеся про достойний рівень розвитку культури. Своєю працею ви допомагаєте нам дивитися на речі та світ іншими очима, показуєте нам барви буденності,  без культури та мистецтва життя не мало би такого різноманіття.  Нас чекає ще багато роботи, адже ми на шляху децентралізації, який ставить  перед нами нові виклики. Сьогодні свято і хочу всім вам побажати родинного затишку, достатку, благополуччя, радості та удачі.

З нагоди професійного свята  керівники області вручили 21 Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації.  Також кращі працівники культурної галузі області нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток  української національної культури та з нагоди Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

В рамках урочистого заходу нагороди отримали переможці обласного конкурсу «Кращий за професією». Конкурс ініційований управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації та проводиться серед працівників культури Вінниччини.

Святкову програму присутнім презентував Академічний ансамбль танцю «Надзбручанка» Тернопільської обласної філармонії.   

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 14:53 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація