5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради привітав самоврядців Вінницької міської ради Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали працівників Вінницької міської ради з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.

- Ще з глибини історії тоталітаризм і демократія йшли поряд, але які б досягнення не здобував тоталітарний режим, він все одно зазнав невдач, - зазначив Анатолій Олійник. - Демократія є успішним прикладом й сьогодні, і людство не знайшло кращого механізму, як через народовладдя, через самоврядування вирішувати всі нагальні проблеми територій. Прикладом того є успіх і нашого міста Вінниці, яке визнано одним із найкомфортніших для життя міст України. 

Привітали самоврядців і Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Після вітальних слів працівникам Вінницької міської ради та громадським діячам вручили грамоти та грошові винагороди.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 17:26 Переглядів: 1469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація