Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання Роздрукувати

 

Шановні державні службовці Вінниччини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.
Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і громадою, має винятково важливе значення в розбудові державності.
Від вашої діяльності значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення нашого краю, досягнення європейських стандартів життя. Адже робота державних службовців – це взірець сумлінності, толерантності, наполегливості, це праця, яка вимагає високої компетентності, ініціативи, моральності та патріотизму.
Висловлюємо подяку за ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які слугують на користь вінничан.
Віримо, що ви й надалі будете надавати громадянам якісні послуги державного сектору, забезпечуватиме дотримання прав і свобод людей, стоятимете на захисті державних інтересів наших громадян.
Щиро бажаємо всім працівникам державної служби Вінниччини витримки і терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 20 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація