Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вітання Роздрукувати

 

Шановні державні службовці Вінниччини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.
Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і громадою, має винятково важливе значення в розбудові державності.
Від вашої діяльності значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення нашого краю, досягнення європейських стандартів життя. Адже робота державних службовців – це взірець сумлінності, толерантності, наполегливості, це праця, яка вимагає високої компетентності, ініціативи, моральності та патріотизму.
Висловлюємо подяку за ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які слугують на користь вінничан.
Віримо, що ви й надалі будете надавати громадянам якісні послуги державного сектору, забезпечуватиме дотримання прав і свобод людей, стоятимете на захисті державних інтересів наших громадян.
Щиро бажаємо всім працівникам державної служби Вінниччини витримки і терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 20 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація