Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вітання Роздрукувати

 

Шановні державні службовці Вінниччини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.
Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і громадою, має винятково важливе значення в розбудові державності.
Від вашої діяльності значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення нашого краю, досягнення європейських стандартів життя. Адже робота державних службовців – це взірець сумлінності, толерантності, наполегливості, це праця, яка вимагає високої компетентності, ініціативи, моральності та патріотизму.
Висловлюємо подяку за ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які слугують на користь вінничан.
Віримо, що ви й надалі будете надавати громадянам якісні послуги державного сектору, забезпечуватиме дотримання прав і свобод людей, стоятимете на захисті державних інтересів наших громадян.
Щиро бажаємо всім працівникам державної служби Вінниччини витримки і терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 20 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація