Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дітей, які потребують особливої підтримки привітали з Новим Роком Роздрукувати

28 грудня в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулось традиційне обласне свято новорічної ялинки.

На святкову зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою з усіх районів та міст Вінниччини завітали близько 1200 дітей, які потребують особливої підтримки. Серед них: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, малеча з малозабезпечених і багатодітних сімей. У святі також взяли участь діти з родин загиблих героїв Небесної сотні, вимушено переміщених осіб та діти, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в АТО.
Зі святом дітей привітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись  з вітальним словом до гостей свята очільник обласної Ради наголосив: «Дорогі дітки! Ми, дорослі також залишаємось завжди дітьми. Так само, як ви чекаємо новорічних і різдвяних свят, Святого Миколая, як чогось чудесного. І саме з цими  святами пов'язуємо прихід дива. Я глибоко переконаний, що цьогорічні свята принесуть вам дуже багато різних сюрпризів, новинок. Нехай 2016 рік увійде у ваше життя, як рік початку справжньої незалежності нашої держави і справжнього чуда. Я вітаю з наступаючими Новим Роком і Різдвом Христовим. Бажаю здійснення  всіх ваших мрій».

Протягом свята Дід Мороз та Снігуронька розважали дітей цікавими конкурсами та вікторинами. Учасники заходу переглянули музичну казку «Кіт у чоботях». На завершення  свята всі його учасники отримали  солодкі подарунки від голови обласної державної адміністрації та голови обласної Ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2015 року, 17:59 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація