Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Дітей, які потребують особливої підтримки привітали з Новим Роком Роздрукувати

28 грудня в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулось традиційне обласне свято новорічної ялинки.

На святкову зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою з усіх районів та міст Вінниччини завітали близько 1200 дітей, які потребують особливої підтримки. Серед них: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, малеча з малозабезпечених і багатодітних сімей. У святі також взяли участь діти з родин загиблих героїв Небесної сотні, вимушено переміщених осіб та діти, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в АТО.
Зі святом дітей привітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись  з вітальним словом до гостей свята очільник обласної Ради наголосив: «Дорогі дітки! Ми, дорослі також залишаємось завжди дітьми. Так само, як ви чекаємо новорічних і різдвяних свят, Святого Миколая, як чогось чудесного. І саме з цими  святами пов'язуємо прихід дива. Я глибоко переконаний, що цьогорічні свята принесуть вам дуже багато різних сюрпризів, новинок. Нехай 2016 рік увійде у ваше життя, як рік початку справжньої незалежності нашої держави і справжнього чуда. Я вітаю з наступаючими Новим Роком і Різдвом Христовим. Бажаю здійснення  всіх ваших мрій».

Протягом свята Дід Мороз та Снігуронька розважали дітей цікавими конкурсами та вікторинами. Учасники заходу переглянули музичну казку «Кіт у чоботях». На завершення  свята всі його учасники отримали  солодкі подарунки від голови обласної державної адміністрації та голови обласної Ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2015 року, 17:59 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація