Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вітання голови обласної Ради Анатолія Олійника до Дня захисника України та Дня українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня в день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, вдруге за роки незалежності нашої країни ми відзначаємо День Захисника України. Ця дата повертає нас до істинної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу. Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем і мечем.
Сьогодні цей день об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, в тому числі, - вояків Української Повстанської Армії,  бійців АТО, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України в зоні АТО.

Нині перед українськими захисниками знову стоїть надскладне та відповідальне завдання – боронити нашу державу, її цілісність, свободу, честь української нації. Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм.

Хочу подякувати усім мешканцям Вінниччини, які беруть участь у війні, – непереможним бійцям АТО; мужнім волонтерам, котрі активно допомагають попри небезпеку потрапити в полон; патріотичним лікарям, які під кулями борються за життя наших воїнів; капеланам, котрі допомагають нашим військовим психологічно та морально.

Вітаю усіх захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї. Бажаю витривалості та терпіння, твердої віри, благополуччя й міцного здоров’я. Хай затишок і спокій повернуться до українських родин! Ми переможемо, адже за нами правда!

Слава Україні! Героям слава!

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 13:39
Оновлено: 13 жовтня 2016 року, 18:39
Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація