Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вітання голови обласної Ради Анатолія Олійника до Дня захисника України та Дня українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня в день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, вдруге за роки незалежності нашої країни ми відзначаємо День Захисника України. Ця дата повертає нас до істинної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу. Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем і мечем.
Сьогодні цей день об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, в тому числі, - вояків Української Повстанської Армії,  бійців АТО, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України в зоні АТО.

Нині перед українськими захисниками знову стоїть надскладне та відповідальне завдання – боронити нашу державу, її цілісність, свободу, честь української нації. Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм.

Хочу подякувати усім мешканцям Вінниччини, які беруть участь у війні, – непереможним бійцям АТО; мужнім волонтерам, котрі активно допомагають попри небезпеку потрапити в полон; патріотичним лікарям, які під кулями борються за життя наших воїнів; капеланам, котрі допомагають нашим військовим психологічно та морально.

Вітаю усіх захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї. Бажаю витривалості та терпіння, твердої віри, благополуччя й міцного здоров’я. Хай затишок і спокій повернуться до українських родин! Ми переможемо, адже за нами правда!

Слава Україні! Героям слава!

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 13:39
Оновлено: 13 жовтня 2016 року, 18:39
Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація