Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання голови обласної Ради Анатолія Олійника військовослужбовців, ветеранів та працівників військових частин з нагоди 2-ї річниці з Дня створення Національної гвардії України Роздрукувати

У цей непростий для України час прийміть щирі вітання від імені обласної Ради з нагоди 2-ї річниці з Дня створення  Національної гвардії України.

Сьогодні Національна гвардія – одна з найважливіших елементів охоронної системи України та базовий елемент системи територіальної оборони Вінницької області. Своєю самовідданою працею ви  забезпечуєте  безпеку нашої країни, стоїте на варті правопорядку, захищаючи права і свободу громадян.

На вас  покладена відповідальна місія по попередженню і припиненню злочинних проявів, політичного екстремізму і тероризму, забезпечення безпеки населення та підтримки громадського порядку.

Ви під кулями захищали країну, наші родини й майбутнє. Ви – справжні українські герої-патріоти професіонали найвищого ґатунку. Достойні, сильні і мужні люди.

Вдячні вам за відданість нелегкій справі воїнів-правоохоронців, сумлінне служіння українському народові.

Переконаний у тому, що особовий склад військових частин завжди буде вірний своєму конституційному обов’язку, військовій присязі та служінню українському народові.

Щиро дякую всім військовослужбовцям, працівникам за досягнуті успіхи, старанність та сумлінну службу.

В нас одна мета – побудувати незалежну, демократичну, правову європейську державу. Переконані, що в цій боротьбі, за майбутнє українського народу, ми переможемо, бо з нами правда і з нами Бог.

У цей святковий день щиро бажаю вам і вашим рідним богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, звершення всіх ваших мрій та бажань. Високих вам досягнень у службі на благо нашої держави

З повагою

Голова обласної Ради                                         Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 14:07 Переглядів: 1755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація