Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вітання голови обласної Ради Вячеслава Соколового з Днем учителя Роздрукувати

Сьогодні – свято у вчителів. І це одне з тих професійних свят, яке стало всенародним. Адже всі ми навчалися в школі, навчалися наші батьки, навчаються наші діти. Вчитель – професія одвічна!

Шановні педагоги! Ми довіряємо вам найдорожче – наших дітей. Ви вчите їх наукам, добру та справедливості, тому, як бути патріотами рідної України.

«Лише той Учитель, хто живе так, як навчає», – казав Григорій Сковорода.

Сучасний вчитель сповідує демократичні цінності, має свою громадянську позицію, вміє бути цікавим для учнів і для суспільства.

Повномасштабне вторгнення російських загарбників порушило ритм роботи навчальних закладів та, взагалі, ритм життя України. Наші вчителі проводили уроки в укриттях, адаптовували формат уроків до онлайн-занять, освоювали нові ресурси та платформи. Пишаємося кожним із вчителів, які в умовах війни не дозволили перервати освітній процес в Україні.

День учителя – це нагода висловити вам, наші вчителі, те, що бажаємо вам щодня: здоров'я, сил, терпіння, мудрості, мужності та оптимізму! Нехай кожен ваш день буде успішним, а кожна мрія – здійсненною!

Всім нам великої Перемоги!

Повернутись Створено: 2 жовтня 2022 року, 09:06

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація