6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вітання голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника із Великоднем Роздрукувати

Шановні вінничани, дорогі земляки!

 

Щиросердечно вітаю Вас із величним і світлим святом Воскресіння Христового!

Воно є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Впевнений, що це свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього України.

Маємо пам’ятати, що наше майбутнє - в економічному і духовному піднесенні, в консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу на сході країни.

Вічна пам'ять тим, хто загинув за незалежність та цілісність української держави.

Низький уклін і повага тим, хто зараз  захищає наш мир і спокій. Щира подяка Вам, матері та батьки, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів та дочок.

І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків. А ми, обласна  влада, завжди готові допомогти і підтримати вас у житті, бо ми - одна громада і ми завжди будемо разом. І у радості, і у горі.

Божої благодаті всім, щастя, миру і радості!

Бажаю, щоб у нашій країні та Ваших домівках запанували мир і злагода. Здоров'я, щастя, благополуччя на довгі роки Вам, Вашим рідним і близьким!

 

Христос Воскрес!

 

Голова обласної Ради                                                    Анатолій Олійник 

Повернутись Створено: 30 квітня 2016 року, 13:29 Переглядів: 1378

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація