Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вітання голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника із Великоднем Роздрукувати

Шановні вінничани, дорогі земляки!

 

Щиросердечно вітаю Вас із величним і світлим святом Воскресіння Христового!

Воно є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Впевнений, що це свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього України.

Маємо пам’ятати, що наше майбутнє - в економічному і духовному піднесенні, в консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу на сході країни.

Вічна пам'ять тим, хто загинув за незалежність та цілісність української держави.

Низький уклін і повага тим, хто зараз  захищає наш мир і спокій. Щира подяка Вам, матері та батьки, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів та дочок.

І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків. А ми, обласна  влада, завжди готові допомогти і підтримати вас у житті, бо ми - одна громада і ми завжди будемо разом. І у радості, і у горі.

Божої благодаті всім, щастя, миру і радості!

Бажаю, щоб у нашій країні та Ваших домівках запанували мир і злагода. Здоров'я, щастя, благополуччя на довгі роки Вам, Вашим рідним і близьким!

 

Христос Воскрес!

 

Голова обласної Ради                                                    Анатолій Олійник 

Повернутись Створено: 30 квітня 2016 року, 13:29 Переглядів: 1337

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація