Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вітання голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника із Великоднем Роздрукувати

Шановні вінничани, дорогі земляки!

 

Щиросердечно вітаю Вас із величним і світлим святом Воскресіння Христового!

Воно є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Впевнений, що це свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього України.

Маємо пам’ятати, що наше майбутнє - в економічному і духовному піднесенні, в консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу на сході країни.

Вічна пам'ять тим, хто загинув за незалежність та цілісність української держави.

Низький уклін і повага тим, хто зараз  захищає наш мир і спокій. Щира подяка Вам, матері та батьки, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів та дочок.

І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків. А ми, обласна  влада, завжди готові допомогти і підтримати вас у житті, бо ми - одна громада і ми завжди будемо разом. І у радості, і у горі.

Божої благодаті всім, щастя, миру і радості!

Бажаю, щоб у нашій країні та Ваших домівках запанували мир і злагода. Здоров'я, щастя, благополуччя на довгі роки Вам, Вашим рідним і близьким!

 

Христос Воскрес!

 

Голова обласної Ради                                                    Анатолій Олійник 

Повернутись Створено: 30 квітня 2016 року, 13:29 Переглядів: 1284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація