Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника із Великоднем Роздрукувати

Шановні вінничани, дорогі земляки!

 

Щиросердечно вітаю Вас із величним і світлим святом Воскресіння Христового!

Воно є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Впевнений, що це свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього України.

Маємо пам’ятати, що наше майбутнє - в економічному і духовному піднесенні, в консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу на сході країни.

Вічна пам'ять тим, хто загинув за незалежність та цілісність української держави.

Низький уклін і повага тим, хто зараз  захищає наш мир і спокій. Щира подяка Вам, матері та батьки, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів та дочок.

І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків. А ми, обласна  влада, завжди готові допомогти і підтримати вас у житті, бо ми - одна громада і ми завжди будемо разом. І у радості, і у горі.

Божої благодаті всім, щастя, миру і радості!

Бажаю, щоб у нашій країні та Ваших домівках запанували мир і злагода. Здоров'я, щастя, благополуччя на довгі роки Вам, Вашим рідним і близьким!

 

Христос Воскрес!

 

Голова обласної Ради                                                    Анатолій Олійник 

Повернутись Створено: 30 квітня 2016 року, 13:29 Переглядів: 1506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація