Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області до Дня фізкультури і спорту Роздрукувати

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Вінниччини!

Вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте вінничанам підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте нашу область на державному та міжнародному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і водночас робите все для того аби подоляни відзначались на спортивних аренах України та світу.

Ми щиро вдячні вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту на Вінниччині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість. Впевнені, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в області, зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Нехай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я населення, утвердженню престижу Вінниччини на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Голова обласної 
Ради

Сергій Свитко

Голова обласної 
державної адміністрації
Анатолій Олійник

 

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2014 року, 19:09 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація