Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області з Днем фізичної культури і спорту України Роздрукувати

14 вересня – День фізкультури і спорту!

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Вінниччини!

Від імені обласної Ради, обласної державної адміністрації сердечно вітаємо вас зі святом здоров'я, гарту, сили, краси та мужності!

Ваша наполеглива праця завжди потрібна нашому суспільству, адже ви формуєте здорову націю, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте нашу область і державу на міжнародному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров'я населення, і водночас робите все для того, аби подоляни відзначались на спортивних аренах України, Європи і світу. Свідченням тому є цьогорічний успішний виступ вінницьких спортсменів усіх вікових груп на міжнародних змаганнях, в яких здобуто 159, а на чемпіонатах України понад 500 медалей різного ґатунку. Спортсмени області є володарями ліцензій на участь в чергових Олімпійських та Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо (Японія).

Ми щиро вдячні вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту на Вінниччині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Впевнені, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в області, зміцнення здоров'я громадян, нових звершень і перемог.

Бажаємо і надалі ефективно виконувати важливі для нашого краю і держави функції. Особистого вам здоров'я та благополуччя, спортивної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Хай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров'я населення, утвердженню престижу області на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Голова обласної Ради

Анатолій Олійник

 

Голова обласної державної адміністрації

Валерій Коровій                        

Повернутись Створено: 13 вересня 2019 року, 15:57
Оновлено: 13 вересня 2019 року, 16:01
Переглядів: 270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація