Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області з нагоди Дня працівників сільського господарства України Роздрукувати

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! 

Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам, дорогі аграрії! 

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.

Сільськогосподарська галузь для Вінниччини завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки. Цьому є підтвердження досягнень агропромислового комплексу області в 2016 році, адже Вінниччина зберегла за собою лідируючі позиції серед регіонів України за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства. У 2016 році виробництво продукції сіль¬сь¬ко¬го господарства збільшилось майже на 15%, в рослинництві на 21,8 % та в тваринництві - на 2,5 %. 

Рекордним за всю незалежністю України став збір понад 5,5 млн. тонн зернових культур. Наш край є лідером по виробництву цукру - практично кожний четвертий кілограм цукру виробляється на Вінниччині. 
В 2016 році проведено закладку високоінтенсивних садів та ягідників на площі 620 га. За останні 5 років в сільськогосподарських підприємствах їх висаджено на площі біля 4 тис. га.

Тому, у це професійне свято прийміть наші найщиріші слова вдячності за професіоналізм та щоденну працю на благо нашого краю. Адже завдяки вашій наполегливості та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років є загальновизнаними.

Бажаємо вам світлого майбутнього, миру та спокою родинам, достатку та родючої землі.

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 18:04 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація