9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області з нагоди Дня Збройних Сил України Роздрукувати

6 грудня військовослужбовці Вінниччини разом з усім українським народом відзначатимуть 25- річницю Збройних Сил України.

Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України».

Сьогодні, коли відновлено боєздатність Збройних Сил України, військовослужбовці ЗСУ – учасники антитерористичної операції, пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, інших силових структур відстоюють незалежність та територіальну цілісність на Сході країни, демонструючи високу боєздатність, патріотизм та безмежну відданість Україні!

Українські військовослужбовці показали усьому світу, що здатні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям окупованих областей, які потерпають від свавілля терористів. Недарма звільнені міста і села зустрічають наших бійців як справжніх героїв-визволителів.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі. 

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців: ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів у бойовій підготовці, надійних тилів, миру і кохання.

Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 6 грудня 2016 року, 11:20 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація