Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вітання керівництва області з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Роздрукувати

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!


Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. 

На вас покладено надзвичайно важливе завдання – в умовах інформаційного протистояння задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній інформації, надійному та якісному зв’язку. Ці потреби будуть актуальними завжди, тому їх задоволення - важлива передумова поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір. Невід’ємною складовою цього процесу є створення суспільного мовлення, а наступний 2017 рік має стати переламним у цьому якісному стрибку.

У житті кожної людини і держави в цілому стрімко зростає роль електронних засобів масової інформації та зв’язку. Сучасний якісний зв’язок – рушійна сила суспільного прогресу, економічного зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Важко переоцінити значимість щоденної творчої праці теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Впевнені, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаємо Вам професійного успіху, здоров’я, оптимізму, гарних новин, творчих злетів у непростій і, водночас, відповідальній та цікавій професії радійника, телевізійника та зв’язківця. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 15:21 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація