Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вітання керівництва області з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Роздрукувати

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!


Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. 

На вас покладено надзвичайно важливе завдання – в умовах інформаційного протистояння задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній інформації, надійному та якісному зв’язку. Ці потреби будуть актуальними завжди, тому їх задоволення - важлива передумова поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір. Невід’ємною складовою цього процесу є створення суспільного мовлення, а наступний 2017 рік має стати переламним у цьому якісному стрибку.

У житті кожної людини і держави в цілому стрімко зростає роль електронних засобів масової інформації та зв’язку. Сучасний якісний зв’язок – рушійна сила суспільного прогресу, економічного зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Важко переоцінити значимість щоденної творчої праці теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Впевнені, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаємо Вам професійного успіху, здоров’я, оптимізму, гарних новин, творчих злетів у непростій і, водночас, відповідальній та цікавій професії радійника, телевізійника та зв’язківця. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 15:21 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація