Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Роздрукувати

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!


Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. 

На вас покладено надзвичайно важливе завдання – в умовах інформаційного протистояння задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній інформації, надійному та якісному зв’язку. Ці потреби будуть актуальними завжди, тому їх задоволення - важлива передумова поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір. Невід’ємною складовою цього процесу є створення суспільного мовлення, а наступний 2017 рік має стати переламним у цьому якісному стрибку.

У житті кожної людини і держави в цілому стрімко зростає роль електронних засобів масової інформації та зв’язку. Сучасний якісний зв’язок – рушійна сила суспільного прогресу, економічного зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Важко переоцінити значимість щоденної творчої праці теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Впевнені, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаємо Вам професійного успіху, здоров’я, оптимізму, гарних новин, творчих злетів у непростій і, водночас, відповідальній та цікавій професії радійника, телевізійника та зв’язківця. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 15:21 Переглядів: 651

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація