Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вітання керівництва області жителям Вінниці з Днем міста Роздрукувати

Дорогі вінничани!

Сьогодні наше чудове, європейське, сучасне місто, серце Поділля  – Вінниця відзначає ювілейну 655-ту річницю від дня заснування! В цей день ми всі себе почуваємо іменинниками, а наші серця переповнюють радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою.

Усі досягнення, якими багата Вінниця, складаються з наполегливої праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми  - велика і єдина родина, яка прагне створити зручні та комфортні умови свого життя.

Вінниця – місто, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. Тут переплелися і прижились культурні цінності  різних народностей. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Вінничани, ви – талановиті, щирі, добрі й працелюбні! Ви створюєте матеріальне й духовне сьогодення та наближаєте майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці Вінниця розвивається та процвітає!

Шановні вінничани! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага і довіра панують у нашому місті!

З повагою

 Голова обласної Ради Анатолій ОЛІЙНИК                                                                              Голова обласної державної адміністрації Валерій КОРОВІЙ

                                                                                                                                             

                   

                                                                         

Повернутись Створено: 8 вересня 2018 року, 16:23
Оновлено: 8 вересня 2018 року, 16:26
Переглядів: 415

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація