Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь в урочистостях з нагоди випуску лікарів та провізорів ВНМУ ім. М. Пирогова Роздрукувати

Урочисті збори, присвячені випуску лікарів Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, відбулися 24 червня 2015 року в Будинку офіцерів.

Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної ради Наталія Солейко, директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, перший заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Розпочав свято ректор університету, академік Національної Академії Медичних Наук України Василь Мороз, висловивши вдячність випускникам за плідні роки навчання в університеті. Опісля всі випускники  склали клятву Гіппократа, а вітчизняні - ще і  клятву лікаря України. Тексти клятв зачитав ректор університету, професор Василь Мороз.

Випускники всією залою присягали бути безкорисливими у своїй жертовній праці, дотримуватися лікарської етики, власним прикладом пропагувати здоровий спосіб життя, вміти визнавати свої помилки.

Зі словами вітань виступила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Вона побажала випускникам університету щасливого життєвого шляху та омріяних успіхів.

- Вельмишановні колеги!Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатів обласної Ради  щиро вітаю вас з такою подією у вашому житті. Це перша, поки що,- найважливіша віха. Я вам зичу, щоб цей диплом був не просто «корочкою» у вашій кишені, а і відповідальністю і шляхом до високих досягнень. Я переконана в тому, що серед вас буде дуже багато чудових лікарів, професорів, академіків, вчених, організаторів, які зможуть зовсім на інший рівень підняти  вітчизняну охорону здоров'я.

Де б ви не працювали, ви досягнете, у вас все для цього є,- максимальних успіхів, тому що Вінницький національний медичний університет - один з найкращих. Він вам дав шлях і крила летіти в майбутнє життя. Якщо панацеєю  у вашій діяльності буде істина, здоров'я пацієнта і колегіальне ставлення до ваших співробітників, я думаю, що ви досягнете мети.

Є дві проблеми: це дуже швидкі темпи розвитку медичної науки, але я думаю, що ви будете встигати за ними. Друга проблема – оптимальна формула системи охорони здоров’я. Сподіваюсь, що побудуєте найкращу, скориставшись  останніми досягненнями науки і примноживши її. Я зичу вам усім щасливого життєвого шляху та омріяних успіхів,- наголосила Наталія Солейко.

В ході урочистостей відбулося вручення дипломів про присвоєння кваліфікації лікаря – стоматолога, провізора та клінічного провізора, педіатра, медичного психолога, лікувальника. 

 

Повернутись Створено: 24 червня 2015 року, 18:29 Переглядів: 2254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація