Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко взяла участь в урочистостях з нагоди випуску лікарів та провізорів ВНМУ ім. М. Пирогова Роздрукувати

Урочисті збори, присвячені випуску лікарів Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, відбулися 24 червня 2015 року в Будинку офіцерів.

Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної ради Наталія Солейко, директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, перший заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Розпочав свято ректор університету, академік Національної Академії Медичних Наук України Василь Мороз, висловивши вдячність випускникам за плідні роки навчання в університеті. Опісля всі випускники  склали клятву Гіппократа, а вітчизняні - ще і  клятву лікаря України. Тексти клятв зачитав ректор університету, професор Василь Мороз.

Випускники всією залою присягали бути безкорисливими у своїй жертовній праці, дотримуватися лікарської етики, власним прикладом пропагувати здоровий спосіб життя, вміти визнавати свої помилки.

Зі словами вітань виступила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Вона побажала випускникам університету щасливого життєвого шляху та омріяних успіхів.

- Вельмишановні колеги!Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатів обласної Ради  щиро вітаю вас з такою подією у вашому житті. Це перша, поки що,- найважливіша віха. Я вам зичу, щоб цей диплом був не просто «корочкою» у вашій кишені, а і відповідальністю і шляхом до високих досягнень. Я переконана в тому, що серед вас буде дуже багато чудових лікарів, професорів, академіків, вчених, організаторів, які зможуть зовсім на інший рівень підняти  вітчизняну охорону здоров'я.

Де б ви не працювали, ви досягнете, у вас все для цього є,- максимальних успіхів, тому що Вінницький національний медичний університет - один з найкращих. Він вам дав шлях і крила летіти в майбутнє життя. Якщо панацеєю  у вашій діяльності буде істина, здоров'я пацієнта і колегіальне ставлення до ваших співробітників, я думаю, що ви досягнете мети.

Є дві проблеми: це дуже швидкі темпи розвитку медичної науки, але я думаю, що ви будете встигати за ними. Друга проблема – оптимальна формула системи охорони здоров’я. Сподіваюсь, що побудуєте найкращу, скориставшись  останніми досягненнями науки і примноживши її. Я зичу вам усім щасливого життєвого шляху та омріяних успіхів,- наголосила Наталія Солейко.

В ході урочистостей відбулося вручення дипломів про присвоєння кваліфікації лікаря – стоматолога, провізора та клінічного провізора, педіатра, медичного психолога, лікувальника. 

 

Повернутись Створено: 24 червня 2015 року, 18:29 Переглядів: 2482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація