Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вітання вірян з днем Собору Вінницьких святих Роздрукувати

14 вересня у Вінниці вдруге відзначалося свято Собору Вінницьких святих. Урочисту Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Від Вінницької обласної Ради був присутній голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

На урочистості до Вніниці також приїхали митрополити:  Хмельницький и Старокостянтинівський Антоній, Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим  та єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Молдова) Також були присутні духовенство, гості Вінницької єпархії у священному сані, прихожани.

Під час літургії була піднесена особлива молитва за відновлення миру в Україні і припинення ворожнечі.

По завершенні відбувся  молебень перед іконою Собору Вінницьких святих, після чого митрополит Симеон звернувся з архіпастирським словом до всіх присутніх. Владика привітав усіх з днем пам’яті святих землі Вінницької та зазначив, що святі, які пов’язані своїм служінням з вінницькою землею, предстоять перед Престолом Божомим і моляться за тих, хто живе на цій землі.

У день Собору Вінницьких святих також відзначається пам'ять преподобного Симеона Стовпника - небесного покровителя митрополита Симеона. З Днем Ангела владику Симеона та зі святом від імені депутатського корпусу та обласної Ради привітав Геннадій Мазур.

- Земний Вам уклін за вірне служіння святій Церкві, - сказав Геннадій Федорович. - Нехай Господь Бог Вас оберігає, направляє  на добрі справи,  щоб прихожани і надалі у храмі чули від вас мудру пастирську настанову. Бажаю добра, миру  злагоди, сил, здоров’я та Божого благословення.

Свято на честь Собору Вінницьких святих встановлене Священним Синодом Української Православної Церкви 1 квітня 2015 року. У Собор зараховані 15 подвижників, життя і подвиг яких пов'язані з Вінниччиною: святителі Петро Могила, Амвросій (Полянський), Феодосій Чернігівський; преподобні Антоній Печерський, Феодор Острозький, Феофіл Київський; священномученики Олександр (Петровський), Інокентій (Тихонов), Порфирій (Гулевич), Іоанн Мельниченко, Олексій Воробйов і преподобномученики Іоанн (Лаба), Василь (Мазуренко), Євтихій (Качур), Геннадій (Ребеза). Впереше в історії богослужіння на честь Собору Вінницьких святих відбулось 14 вересня 2015 року.

Повернутись Створено: 15 вересня 2016 року, 09:29 Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація