Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Візит спікера парламенту Роздрукувати

Володимир Литвин: «Не можна реформувати того, чого не існує»

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що реформа місцевого самоврядування в Україні не може відбутися, допоки не буде прийнято основний закон, який регулює формування органів самоврядування на місцях – закон про вибори. Про спікер парламенту сказав на прес-конференції у Вінниці 6 травня.
– Не можна реформувати того, чого не існує. Спочатку має бути адекватний закон про вибори, який би привів самоврядування до цивілізованого статусу і забезпечив йому розвиток. Такий, якого потребують люди, – зазначив В.Литвин.
Володимир Михайлович також сказав, що сподівається взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться 20 травня у Вінниці.
– Дуже напружений графік щодо різних міжнародних заходів у травні. Якщо зможу вирватися – обов’язково приїду на конференцію, – зазначив голова Верховної Ради.
Він повідомив, що наприкінці травня він має взяти участь у засіданні Ради Європи та Генеральній Асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.


Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація