Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Візит спікера парламенту Роздрукувати

Володимир Литвин: «Не можна реформувати того, чого не існує»

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що реформа місцевого самоврядування в Україні не може відбутися, допоки не буде прийнято основний закон, який регулює формування органів самоврядування на місцях – закон про вибори. Про спікер парламенту сказав на прес-конференції у Вінниці 6 травня.
– Не можна реформувати того, чого не існує. Спочатку має бути адекватний закон про вибори, який би привів самоврядування до цивілізованого статусу і забезпечив йому розвиток. Такий, якого потребують люди, – зазначив В.Литвин.
Володимир Михайлович також сказав, що сподівається взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться 20 травня у Вінниці.
– Дуже напружений графік щодо різних міжнародних заходів у травні. Якщо зможу вирватися – обов’язково приїду на конференцію, – зазначив голова Верховної Ради.
Він повідомив, що наприкінці травня він має взяти участь у засіданні Ради Європи та Генеральній Асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.


Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація