Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Візит спікера парламенту Роздрукувати

Володимир Литвин: «Не можна реформувати того, чого не існує»

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що реформа місцевого самоврядування в Україні не може відбутися, допоки не буде прийнято основний закон, який регулює формування органів самоврядування на місцях – закон про вибори. Про спікер парламенту сказав на прес-конференції у Вінниці 6 травня.
– Не можна реформувати того, чого не існує. Спочатку має бути адекватний закон про вибори, який би привів самоврядування до цивілізованого статусу і забезпечив йому розвиток. Такий, якого потребують люди, – зазначив В.Литвин.
Володимир Михайлович також сказав, що сподівається взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться 20 травня у Вінниці.
– Дуже напружений графік щодо різних міжнародних заходів у травні. Якщо зможу вирватися – обов’язково приїду на конференцію, – зазначив голова Верховної Ради.
Він повідомив, що наприкінці травня він має взяти участь у засіданні Ради Європи та Генеральній Асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.


Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація