Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Візит спікера парламенту Роздрукувати

Володимир Литвин: «Не можна реформувати того, чого не існує»

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що реформа місцевого самоврядування в Україні не може відбутися, допоки не буде прийнято основний закон, який регулює формування органів самоврядування на місцях – закон про вибори. Про спікер парламенту сказав на прес-конференції у Вінниці 6 травня.
– Не можна реформувати того, чого не існує. Спочатку має бути адекватний закон про вибори, який би привів самоврядування до цивілізованого статусу і забезпечив йому розвиток. Такий, якого потребують люди, – зазначив В.Литвин.
Володимир Михайлович також сказав, що сподівається взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться 20 травня у Вінниці.
– Дуже напружений графік щодо різних міжнародних заходів у травні. Якщо зможу вирватися – обов’язково приїду на конференцію, – зазначив голова Верховної Ради.
Він повідомив, що наприкінці травня він має взяти участь у засіданні Ради Європи та Генеральній Асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.


Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація