Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Визначено чотири кандидатури представників від громадськості до складу поліцейських комісій Роздрукувати

Під час онлайн-конференції депутати обласної Ради обговорили кандидатури представників від громадськості до складу поліцейських комісій Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

– До складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять п’ять осіб: один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, не з числа поліцейських; один представник, визначений керівником поліції; один представник, визначений керівником відповідного територіального органу (закладу, установи) поліції; два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Основними повноваженнями поліцейської комісії є: проведення відбору (конкурсу) на службу в органи (заклади, установи) поліції, крім прийому на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та проведення конкурсу для призначення на вакантну посаду.

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Варто зазначити, що вони діють на постійній основі. Одна і та сама особа може здійснювати повноваження члена поліцейської комісії лише протягом одного трирічного строку. Повторне призначення на посаду члена поліцейської комісії забороняється. Члени поліцейських комісій можуть не припиняти виконання своїх основних службових обов’язків за місцем основної роботи (служби).

Враховуючи клопотання Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України щодо повторного обрання обласною Радою двох представників від громадськості до складу відповідних поліцейських комісій, обласної Радою було оголошено відбір кандидатів.

До обласної Ради звернулися чотири кандидати, які виявили бажання взяти участь у відборі до складу зазначених поліцейських комісій.

Отже, до складу Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України внесені пропозиції – голова відділення Асоціації правників України у Вінницькій області, викладач Донецького національного університету ім. Василя Стуса Назар Мартинюк та адвокат, учасник створення Патрульної служби в Україні та учасник проєктів ОБСЄ в Україні з проведення курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції Владислав Покотило.

До складу Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України свої кандидатури подали голова Громадської Спілки «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху», викладач в ТОВ «НВП АДР Експерт» Володимир Безбах та адвокат (індивідуальна діяльність), правозахисник, голова правління ГО «Подільський центр регіонального розвитку» Володимир Мельниченко.

Депутати обласної Ради в онлайн режимі заслухали кожного з претендентів до складу комісій. Остаточне прийняття рішення щодо обрання представників громадськості відбудеться на пленарному засіданні сесії обласної Ради 7 скликання.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 червня 2020 року, 14:52 Переглядів: 563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація