2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Визначено переможців конкурсу проектів громадських організацій Роздрукувати

Сьогодні, 6 березня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося третє засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету.

У засіданні комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації, співголова конкурсної комісії Олександр Крученюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сімї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

У рамках зустрічі оголосили рейтинг конкурсних пропозицій, а також  визначили переможців конкурсу відповідно до рейтингу та обсягу бюджетних коштів для надання фінансової підтримки протягом 2018 року.

Згідно з результатами конкурсу переможцями стали 25 громадських організацій, які отримають дотації на реалізацію своїх проектів. Зокрема, кошти з обласного бюджету отримають громадські організації «Гармонія», «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», «Паросток», «Вінницька обласна асоціація ендокринологів», «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «Діалог», «Вінницька асоціація медиків», «Крайове товариство» «Вінницький козацький полк ім. І.Богуна», «Філософія Серця» та інші.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 17:56 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація