Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Визначено переможців конкурсу з відшкодування відсоткових ставок за кредитами Роздрукувати

21 вересня відбулось засідання другого етапу конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів. Цей конкурс проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Агенція регіонального розвитку Вінницької області  здійснює організаційне забезпечення конкурсного відбору. Головним розпорядником коштів є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА.

Агенція здійснювала організаційне забезпечення конкурсного відбору проектів, прийом документів, консультування бажаючих взяти участь у конкурсі, готувала документи на розгляд конкурсної комісії.

Для участі у другому етапі конкурсу були подані бізнес-плани наступного спрямування:

- впровадження імпортозамінюючого виробництва при виробництві поверхнево активних речовин, протипожежних засобів та засобів індивідуального захисту людей – пожежні каски, термозахисні костюми для захисту людини від 1200 градусів, піноутворювачі для пожежогасіння на аеродромах;

- придбання техніки для надання послуг з будівництва мереж водопостачання;

- придбання обладнання для будівництва відкритого басейну та надання оздоровчо-спортивних послуг;

- підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва за рахунок використання сучасної техніки.

На засідання конкурсної комісії були запрошені представники малого і середнього підприємництва, які презентували проекти та надали  відповідь на запитання членів комісії.

Під засідання конкурсної комісії директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко презентувала інвестиційні проекти учасників.

- Запропоновані на розгляд конкурсної комісії інвестиційні проекти передбачають створення додатково біля 40 робочих місць, - звернула увагу членів конкурсної комісії Наталія Валентинівна.

Відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами МСП для реалізації інвестиційних проектів, комісія визначала відповідність проектів наступним критеріям: відповідність проекту пріоритетам, строку його окупності, обсягу прибутку та рентабельності виробництва, кількості додаткових робочих місць, які створено, або планується створити та інші. Кожний проект після розгляду було оцінено за бальною системою всіма членами комісії.

За результатами засідання конкурсної комісії, відшкодування відсоткових ставок за кредитами на реалізацію інвестиційних проектів отримають чотири суб’єкти підприємницької діяльності: ТОВ НВП «Пірена», СМП-ТОВ «Хмільницький райсількомунгосп», ФОП Лєхачов А.О., ФГ «Борівське» на загальну суму понад 300 тис. грн. Реалізація проектів, яким надано підтримку, забезпечує створення в області 36 нових робочих місць.

Відповідно до Порядку компенсація для підприємців надається для підтримки реалізації інвестиційних проектів в розмірі 100% облікової ставки Національного банку України, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року, але не більше 100 тис. грн. одному суб'єкту підприємництва протягом одного бюджетного року.

Одночасно звертаємо увагу підприємців про можливість взяти участь у наступному етапі конкурсного відбору інвестиційних проектів для  часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього. Підприємці можуть подавати відповідні документи до 15 листопада 2017 року.

Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімната 125. Довідки за тел. 0432 50 85 80, 57 57 28.

Повернутись Створено: 22 вересня 2017 року, 11:56 Переглядів: 658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація