Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Визначено переможців конкурсу журналістських робіт Роздрукувати

1 червня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника Конкурсна рада підбила підсумки та визначила переможців першого Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». У роботі засідання взяли участь 11 з 15 членів ради та експерт Ради Європи Людмила Васильєва.

На конкурс приймались матеріали, оприлюднені в період з 1 квітня 2016 року по 30 квітня 2017 року. За час проведення конкурсу 59 журналістів із 35 засобів масової інформації області подали 107 робіт. З них:  газети – 14, сайти – 12, телебачення – 6 та радіо – 3. Матеріали оцінювались за критеріями актуальності, фаховості (знання тематики), креативності, дотримання етичних норм та журналістських стандартів.

Впродовж травня члени Конкурсної ради мали можливість в онлайн-режимі проводити оцінювання робіт. Після завершення цього процесу, система  підрахувала загальну кількість балів кожного учасника.

Таким чином, Конкурсна рада визначила переможців у номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал», які оцінювались відповідно до типу ЗМІ: онлайн-медіа, друковані видання, теле- та радіо компанії. 

Фонд нагородження переможців визначений наступним чином: в кожній номінації за зайняте перше місце призовий фонд склав 10 тисяч гривень, друге місце – 6 тисяч гривень, третє  – 3 тисячі гривень.

Під час обговорення керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк повідомив про додаткових 5 призів (по 2000 гривень кожен) для відзначення журналістських матеріалів, створених студентами та молоддю.

Голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір також відзначила двох журналістів преміями в розмірі 2000 гривень. Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур та голова постійної комісії з питань  свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько запропонували додатково відзначити журналістів, яким не вистачило балів для перемоги. Таким чином Конкурсна рада на своєму засіданні визначила 29 фіналістів-переможців журналістських робіт. Оприлюднення результатів голосування відбудеться 6 червня, на День журналіста.

Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» ініційований обласною Радою. Проводиться вперше в рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 18:07 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація