Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Визначено переможців обласного конкурсу «Людина року» Роздрукувати

2 серпня відбулося засідання комісії щодо визначення переможців конкурсу на звання «Людина року». Шляхом відритого голосування члени комісії визначили переможців у 24 номінаціях конкурсу. Цьогоріч достойними звання «Людина року» стали:

“регіональний лідер”:

ПОЛІЩУК Василь Кіндратович,  голова Калинівської райдержадміністрації

 

“громадський діяч”:

СЛОБОДЯНЮК Дмитро Павлович голова Студентського парламенту Вінниччини 2010-2013 рр.

 

“депутат” :

МОРГУНОВ Сергій Анатолійович, секретар Вінницької міської ради

 

“державний службовець”:

КОНИК Олексій Миколайович, начальник Головного управління Держземагентства у Вінницькій області

 

“діяч культури та мистецтва” :

ВЕКЛЮК Валентина Миколаївна, начальник відділу культури і туризму Мурованокуриловецької райдержадміністрації

 

“діяч науки” :

ЯРЕМЧУК Юрій Євгенович, директор центру інформаційних технологій і захисту інформації Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук

 

“жінка”:

АШИРОВА Алла Борисівна, мати-вихователька Жмеринського будинку сімейного типу (11 дітей)

 

“журналіст” :

ЖУРБЕНКО Наталія Миколаївна, власний кореспондент УНІА «Укрінформ» у Вінницькій області

 

“міський голова, голова районної ради” :

ЧМЕЛЮК Василь Арсеньович,  голова Хмільницької районної ради

 

“роботодавець”:

ОСТРОПОЛЬСЬКИЙ Руслан Михайлович, генеральний директор ТОВ «Тульчинм’ясо»

 

“посадова особа місцевого самоврядування” :

СОЛОВЕЙ Володимир Дмитрович, М’якохідський сільський голова Бершадського р-ну

“працівник освіти” :

САПСАЙ Віталій Юрійович, учитель фізики закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради»

“працівник охорони здоров’я”:

БЕРЕЗЮК Людмила Іванівна, головний лікар Піщанської центральної районної лікарні

 

“працівник сільського господарства” :

АНЧЕНКО Василь Григорович, директор ТОВ «Теплик Агро» с.Степанівка Теплицького району

 

“працівник соціального захисту”:

ХОДАЦЬКА Надія Петрівна, начальник управління праці і соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації

 

“працівник сфери обслуговування” :

ОВЕРЧУК Світлана Олександрівна, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління ЖКГ, енергетики і зв’язку облдержадміністрації

“підприємець” :

КИЛИМНЮК Павло Вікторович, заступник генерального директора ПрАТ «Вінницяоблпаливо»

 

“промисловець” :

ЦИМБАЛЮК Володимир Васильович, директор ДП «Крижопільське лісове господарство»

 

 “митець”:

ПОГОНЕЦЬ Сергій Миколайович, гончар с.Крищинці Тульчинського району

 

“сільський, селищний голова”:

БОНДАР Віктор Дем’янович, Зведенівський сільський голова Шаргородського району

 

“сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора” :

КАЛЕНИЧ Павло Євгенійович, директор СТОВ АФ «Ольгопіль» Чечельницького району

 

“спортсмен” :

ЧУПРИНКО Іван Юхимович, тренер-викладач Немирівської ДЮСШ, срібний призер Чемпіонату світу і рекордсмен світу з пауерліфтингу (2013р.), 4-кратний чемпіон України

“юний митець” :

КАПКАН Богдана Михайлівна, виконавиця українських народних пісень (м.Гайсин)

 

“юний спортсмен”:

ОЛІФЕР Дана Сергіївна, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорок зі спортивної акробатики (2012р.)

 

Нагородження переможців відбудеться напередодні Дня Незалежності України, де в офіційно-урочистій обстановці їм буде вручено статуетки «Людина року» та іменні дипломи володарів цього титулу.

 

Повернутись Створено: 2 серпня 2013 року, 16:51 Переглядів: 1314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація