Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Визначено переможців третього етапу дванадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

24 липня  під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання Конкурсної ради 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, на якому було додатково  визначено переможців третього етапу цього  Конкурсу.

Участь у засіданні взяли члени Конкурсної ради: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко (заступник голови Конкурсної ради), директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик (секретар Конкурсної ради), заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Лариса Король, заступник директора Департаменту  фінансів ода Олег Бабій, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор,  депутат обласної Ради Валерій Рубан та інші.

Голова Конкурсної ради Сергій Свитко  поінформував присутніх про те, що 39 сесія обласної ради 6 скликання від 14 липня цього року ухвалила рішення №929  «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

Відповідно до цього рішення фонд 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад збільшено на 2 млн. грн..

Конкурсна рада ці кошти перерозподілила на дофінансування 11 проектів переможців першого і другого етапів конкурсу на суму 184 тис. грн. та  додатково визначила переможців третього етапу цього конкурсу, з числа тих, яким було відмовлено в двох перших  етапах, які мають найбільше соціальне значення.

Директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик вніс на розгляд Конкурсної ради пропозиції про визнання переможцями третього етапу конкурсу. Після обговорення Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, враховуючи велике соціальне значення проектів, визнала переможцями  третього етапу біля 40  проектів громад області.

Інформацію про переможців третього етапу 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад буде опубліковано на офіційному веб-сайті Вінницької обласної Ради найближчим часом. 

Нагадаємо, що з обласного бюджету на 2015 рік було спочатку передбачено 4,550 млн.грн на організацію та проведення дванадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад , в т.ч. на реалізацію проектів  ДесПро з водопостачання - 550 тис.грн.

В 2015 році громадами було подано та Дирекцією Конкурсу зареєстровано 251 проект. Бюджет всіх проектів складає близько 33,4 млн.грн., з яких за рахунок місцевих бюджетів - 11,5 млн.грн., фонду конкурсу - 13,4 млн.грн, інших джерел 8,6 млн.грн.

На виконання рішення Конкурсної ради дванадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад від 06 травня 2015 року визнано 78 проектів-переможців, загальна сума співфінансування з фонду конкурсу становить 3955 тис.грн.

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 22:08 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація