Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Визначили 11 кандидатів для нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» Роздрукувати

Сьогодні, 11 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою  «За заслуги перед Вінниччиною». Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, члени комісії та представники громадськості. 

На розгляд було запропоновано 29 кандидатур від трудових колективів, громадських організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також учасників АТО з числа військовослужбовців.

В ході обговорення списку кандидатів із 29 запропонованих осіб комісією затверджено 11. Зокрема, серед кандидатур військовослужбовців підтримали начальника управління персоналом-заступника начальника штабу Командування сухопутних військ збройних Сил України Геннадія Долгашова, бійця 59-ї окремої мотопіхотної бригади, старшого солдата медичної служби, фельдшера медичного пункту Олексія Ільїна, учасника АТО Казимира Любецького, бійця 309-го окремого інженерно-технічного батальйону, рядового Тараса Пасеку, учасника АТО, засновника та члена громадської організації «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни» Олега Пашковського, бійця 59-ї окремої мотопіхотної бригади 9-го батальйону, капітана Сергія Слюсаренка, командира військової частини А1445 командування «Південь»  Сухопутних військ Збройних Сил України Ігната Талька, старшого прапорщика, який проходить службу за контрактом у Збройних силах України (десантні-штурмові війська), учасника бойових дій в зоні АТО на Сході України, учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Валерія Шумила. З числа цивільних кандидатур погодили три – заслуженого тренера України з біатлону, депутата Барської районної ради 7 скликання Марціна Кучерявого, провідного майстра сцени Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, народного артиста України Валерія Прусса та методиста відділу виховної роботи і позашкільної освіти ВОІПОПП, за сумісництвом – методиста обласного Будинку культури учителя, керівника колективів «Зірниця» та «Мрія» Ольгу Янушкевич.

Варто звернути увагу, що згідно із положенням про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною», на період проведення антитерористичної операції на Сході України встановлено квоту для нагородження цією відзнакою військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, добровольців, медичних працівників, а також волонтерів у обсязі не менше 50% від загальної кількості осіб, яких планується відзначити нагородою.

Кандидатури, які було погоджено в ході засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», будуть розглядатися на пленарному засіданні 33 чергової сесії.

Повернутись Створено: 11 червня 2018 року, 16:43 Переглядів: 598

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація