Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Визначили кандидатури, яких нагородять відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» Роздрукувати

11 червня відбулося засідання обласної комісії з питань нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», до якої входять депутати обласної Ради, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість. Ця відзнака – одна з найбільш вагомих премій регіону.

Цього року на розгляд комісії було подано 17 кандидатур. Серед них: вчителі,  краєзнавці, учасники бойових дій на Сході України, керівники підприємств, лікарі, журналіст, студент, спортсмен, військовослужбовець, аграрій, представники органів місцевого самоврядування. Після вивчення їхніх резюме та активного обговорення досягнень кандидатур, їхнього вкладу в розвиток Вінницької області відбулося відкрите голосування.     

Відповідно до Положення про конкурс наступним етапом має бути затвердження зазначених кандидатур на відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» депутатами обласної Ради на черговій сесії. Лише потім будуть оприлюдненні списки нагороджених.

Нагадаємо, що з метою відзначення жителів Вінницької області за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, благодійну, гуманістичну і громадську діяльність на Вінниччині нагороджуються громадяни відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною».

 

Повернутись Створено: 11 червня 2019 року, 16:44 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація